Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Fistaszek 4

Powierzchnia użytkowa

95 m2

budowa domu Fistaszek 4  - New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Szczegóły:
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Fistaszek 4
Nazwa Pracowni: Domy w stylu
Rodzaj domu: parterowy
Garaż: jednostanowiskowy

Opis domu Fistaszek 4

Gotowy projekt domu jednorodzinnego „Fistaszek 4” to projekt domu parterowego, który powstał z myślą o 3-osobowej rodzinie planującej wybudować dom w systemie murowanym. Bryła budynku została zaprojektowana na planie prostokąta i przykryta dachem dwuspadowym, dzięki czemu realizacja tego projektu będzie łatwa i nie pochłonie wielu środków finansowych. Jest to ciekawa propozycja dla osób posiadających działkę o minimalnych wymiarach 21,46 m x 20,48 m. Autor projektu uwzględnił w nim garaż jednostanowiskowy w bryle budynku. Powierzchnia użytkowa domu wynosi 94,66 m2, natomiast powierzchnia zabudowy 149,20 m2. Kąt nachylenia dachu wynosi 25 stopni. Po wejściu do domu znajdziemy się w wiatrołapie z miejscem na dużą szafę wnękową. Strefa dzienna znajduje się po lewej stronie domu. Uwzględnia ona pokój dzienny połączony z kuchnią. W pokoju dziennym o powierzchni 26,95 m2 znajduje się miejsce na stół jadalniany. Dzięki połączeniu kuchni i pokoju dziennego wnętrze jest otwarte i bardzo przestronne. Umiejscowiony w pokoju dziennym kominek będzie się ładnie prezentował a w chłodne jesienne i zimowe wieczory nada przyjemnego ciepła. W kuchni architekt uwzględnił spiżarkę przez którą można przejść do wiatrołapu. Spiżarka jest bardzo praktycznym pomieszczeniem, które daje domownikom więcej miejsca do przechowywania produktów spożywczych. Część sypialniana projektu „Fistaszek 4” obejmuje dwa pokoje i rodzinną łazienkę. Pomiędzy pokojami znajduje się niewielki korytarz przez który przechodzi się do garażu a następnie do kotłowni. Wygląd zewnętrzny projektu „Fistaszek 4” nawiązuje do stylu tradycyjnego.

 

Fistaszek 4 to jednorodzinny dom parterowy usytuowany na planie prostokąta, zwieńczony dwuspadowym dachem o kącie nachylenia 25 st. Prosta konstrukcja tego domu sprawia, że jest to dobry projekt dla osób planujących budowę niedrogiego domu. Powierzchnia użytkowa domu Fistaszek 4 wynosi 95 m2, a do dyspozycji domowników pozostają: strefa dzienna, dwie sypialnie oraz łazienka. Budynek jest wyposażony także w jednostanowiskowy garaż. Projekt pochodzi z katalogu pracowni Domy w Stylu, a do jego realizacji potrzebna jest działka o min. wymiarach: 21,46 x 20,48 m.

Wejście do domu wiedzie przez wiatrołap, z którego można przejść na wprost do holu. Naprzeciwko wejścia usytuowana jest łazienka. Na lewo od holu położona jest otwarta strefa dzienna, w skład której wchodzą: duży salon, jadalnia oraz kuchnia wyposażona w spiżarnię. Duże okna zastosowane w tej części domu sprawiają, że strefa dzienna jest dobrze doświetlona. Z salonu można przejść na częściowo zadaszony taras ogrodowy. Na prawo od holu dostępne są dwie sypialnie, a na końcu korytarza znajduje się przejście do jednostanowiskowego garażu. Z garażem sąsiaduje kotłownia wyposażona w osobne wyjście.

Fistaszek 4 jest domem murowanym, w którym ściany zewnętrzne wznosi się domyślnie z bloczków z betonu komórkowego. Nad parterem stosowany jest strop drewniany z wiązarów. Dwuspadowy dach pokrywa dachówka ceramiczna. Elewację domu wykończono białym tynkiem, szarym klinkierem oraz elementami drewna. Poszczególne rozwiązania konstrukcyjne można dostosować do indywidualnych oczekiwań inwestora na etapie adaptacji projektu. Fistaszek 4 to dobra propozycja dla inwestorów szukających niedrogiego w budowie domu parterowego dla 2-3 osobowej rodziny.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Anabela ENERGO PLUS (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
81m2
parterowy
Pelikan V
Wyświetl cenę
100m2
parterowy
Przejrzysty-wariant VI C365f (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
53m2
parterowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000