Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

UNIWERSALNY 1

Powierzchnia użytkowa

98 m2

budowa domu UNIWERSALNY 1 - New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Szczegóły:
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: UNIWERSALNY 1
Nazwa Pracowni: Domy z wizją
Rodzaj domu: nowoczesna stodoła
Garaż: bez garazu

Opis domu UNIWERSALNY 1

Uniwersalny 1 to dom parterowy zachowany w stylistyce nowoczesnej stodoły. Budynek usytuowano na planie prostokąta i pokryto dwuspadowym dachem pozbawionym okapu. Wejście do domu jest oddzielone od części mieszkalnej wiatrołapem, z którego przechodzimy na prawo do pomieszczenia gospodarczego oraz na wprost do holu. W holu znajduje się łazienka. Zachodnie skrzydło domu poświęcono na duży pokój dzienny z przylegającym tarasem. W pokoju dziennym wyodrębniono dwie strefy: salon oraz kuchnię z jadalnią. We wschodnim skrzydle domu położona jest strefa nocna, na którą składają się trzy sypialnie oraz dwie łazienki. Jedna z łazienek znajduje się w dużej sypialni. Powierzchnia użytkowa domu Uniwersalny 1 wynosi 98m2. To dobry wybór dla inwestorów poszukujących energooszczędnego oraz praktycznego domu dla 4-5 osobowej rodziny. Po zalogowaniu na naszej stronie mogą Państwo sprawdzić dokładne koszty budowy domu w stanie surowym, deweloperskim oraz pod klucz. Firma New House zajmie się adaptacją projektu i wprowadzi zmiany zadysponowane przez inwestora.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

EKONOMICZNY 2T (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
108m2
nowoczesna stodoła
ALASKA DCB144
Wyświetl cenę
104m2
nowoczesna stodoła
ALASKA DCB145 (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
104m2
nowoczesna stodoła

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000