Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Endo

Powierzchnia użytkowa

113 m2

budowa domu Endo - New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Promocja, projekt w cenie budowy domu
Szczegóły:
Wybrany projekt przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Endo
Nazwa Pracowni: Archetyp
Rodzaj domu: parterowy
Garaż: bez garazu

Opis domu Endo

„Endo” to propozycja gotowego projektu domu parterowego, o niedużej powierzchni użytkowej 113,29 m2. Przeznaczony jest dla właścicieli działek o minimalnej powierzchni 22,05 x 19,55 m. W bryle domu widać styl nawiązujący do tradycyjnego, który doceni rodzina ceniąca prostotę. Charakter domu podkreśla nowoczesna elewacja z klasycznym układem wnętrz. Duże przeszklenia w części dziennej sprawiają, że pomieszczenia będą dobrze doświetlone a jednocześnie dom będzie prezentował się elegancko. Zadaszony taras zachęci domowników do wspólnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Część dzienną projektu obejmuje przestronny salon, jadalnia, kuchnia ze spiżarnią a także WC. Cześć nocną domu uzupełniają trzy wygodne sypialnie, z czego dwie posiadają wyjście na taras oraz przestronna łazienka. Część gospodarcza to pomieszczenie gospodarcze- duża kotłownia, na każdy rodzaj paliwa. Zalecaną technologią dla projektu „Endo” jest technologia murowana, która zapewni trwałość konstrukcji na długie lata. Projekt doskonale wkomponuje się w każde otoczenie. Projekt „Endo” odznacza się prostą bryłą z dwuspadowym dachem, dzięki czemu będzie niedrogi w budowie i tani w eksploatacji. Projekt „Endo” jest wygodny i funkcjonalny, zapewni komfort 4- osobowej rodzinie.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

E-144
Wyświetl cenę
102m2
parterowy
Ariel 2 (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
107m2
parterowy
Ariel 2
Wyświetl cenę
107m2
parterowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000