Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

KA34

Powierzchnia użytkowa

109 m2

budowa domu KA34 - New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Szczegóły:
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: KA34
Nazwa Pracowni: Projektyka
Rodzaj domu: parterowy
Garaż: podwójny

Opis domu KA34

KA34 to nowoczesny dom parterowy pokryty czterospadowym dachem. Na uwagę zasługuje funkcjonalny rozkład pomieszczeń z wyraźnym podziałem na strefy: dzienną, sypialną oraz gospodarczą. W południowej części domu znajduje się salon z aneksem kuchennym. Z tego wnętrza można przejść na taras położony w południowo-zachodnim rogu budynku. Północne skrzydło dzieli się na dwie części. Po lewej stronie znajduje się część sypialna złożona z trzech pokoi, łazienki, toalety oraz pralni. Po prawej stronie usytuowano dwustanowiskowy garaż oraz pomieszczenie gospodarcze. Łączna powierzchnia użytkowa domu KA34 wynosi 109m2. Projekt ten sprosta oczekiwaniom 4-5 osobowej rodziny. Projekt jest realizowany w sprawdzonej technologii murowanej. Jeśli interesuje Państwa kompleksowa budowa domu pod klucz, firma budowlana New House to dobry wybór. Zajmiemy się adaptacją projektu do specyfiki działki, wprowadzimy zmiany zgodnie z życzeniem inwestora, a następnie, fachowo i sprawnie przeprowadzimy wszystkie prace budowlane.  

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Wisienka
Wyświetl cenę
73m2
parterowy
E-141
Wyświetl cenę
108m2
parterowy
KA46 (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
120m2
parterowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000