Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

BONO 3

Powierzchnia użytkowa

103 m2

budowa domu BONO 3 - New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Promocja, projekt w cenie budowy domu
Szczegóły:
Projekt oraz pozwolenie na budowę przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: BONO 3
Nazwa Pracowni: Archetyp
Rodzaj domu: parterowy
Garaż: bez garazu

Opis domu BONO 3

„Bono 3” to jednorodzinny dom parterowy o powierzchni 103,22 m2, bez garażu, przykryty dwuspadowym dachem o kącie nachylenia 30 stopni. Bryła budynku zamknięta została na rzucie prostokąta. Warto zbudować go na działce z minimalną powierzchnią 16,15 x 24,80 m. Styl domu podkreślają materiały elewacyjne. Projekt zapewni wygodę przyszłym domownikom, a optymalnie rozplanowana przestrzeń spełni oczekiwania 3-4- osobowej rodziny. Zaprojektowany taras zachęci domowników do wspólnego spędzania czasu na łonie natury a duże przeszklenia doskonale doświetlą wnętrze domu. Wnętrze domu „Bono 3” posiada funkcjonalny układ pomieszczeń. W projekcie architekt zaproponował przestronną część dzienną, która obejmuje salon, jadalnię oraz kuchnię. Część dzienna otwiera się dużymi przeszkleniami na taras. Część intymna- nocna obejmuje trzy sypialnie, łazienkę oraz oddzielne WC. Uzupełnieniem projektu jest część gospodarcza, w której zaprojektowano kotłownię z możliwością zastosowania kotła na dowolny rodzaj paliwa. Technologia tradycyjna projektu zapewni jego trwałość na długie lata a wygląd projektu doskonale wkomponuje się w każde otoczenie. Projekt „Bono 3” przeznaczony jest dla osób poszukujących domu o prostej i zwartej bryle. Dom będzie tani w budowie oraz niedrogi w późniejszym utrzymaniu. Projekt dostępny jest również w innej wersji - z innym układem pomieszczeń oraz z różną powierzchnią użytkową. Firma budowlana New-House podejmie się jego realizacji pod klucz.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

E-144
Wyświetl cenę
102m2
parterowy
Ariel 2 (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
107m2
parterowy
Ariel 2
Wyświetl cenę
107m2
parterowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000