Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

HomeKONCEPT-68 (odbicie lustrzane)

Powierzchnia użytkowa

196 m2

budowa domu HomeKONCEPT-68 (odbicie lustrzane) - New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Promocja, projekt w cenie budowy domu
Szczegóły:
Wybrany projekt przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: HomeKONCEPT-68 (odbicie lustrzane)
Nazwa Pracowni: HomeKONCEPT
Rodzaj domu: parterowy
Garaż: podwójny

Opis domu HomeKONCEPT-68 (odbicie lustrzane)

Projekt domu HomeKONCEPT-68 - szczegóły realizacji

 

Cenią sobie Państwo nowoczesny wygląd i funkcjonalne wnętrze? Szukają Państwo projektu, który będzie przyciągał wzrok efektowną elewacją i zapewni pełen komfort swoim dobrze zaprojektowanym wnętrzem? Być może projekt domu HomeKONCEPT-68 to idealna propozycja dla Państwa. Jest to projekt domu parterowego o przestrzeni idealnie dostosowanej dla nowoczesnych rodzin liczących nawet czterech lub pięciu członków. Brzmi interesująco? Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami tej realizacji!

 

New-House to firma budowlana działająca na terenie całej Polski od 1991 roku. Wybudowaliśmy już w sumie ponad tysiąc pięćset domów jednorodzinnych dla naszych klientów. Wiele z nich powstało na bazie gotowych projektów, ponieważ jest to rozwiązanie wygodne i ekonomiczne - inwestorzy bardzo to sobie cenią. Co więcej, w naszej bazie projektowej znajdują się tysiące gotowych propozycji do wyboru. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy inwestor ma zupełnie oczekiwania wobec wymarzonej realizacji. Z tego powodu współpracujemy z cenionymi pracowniami projektowymi z całej Polski. Wśród nich znajduje się na przykład pracownia HomeKONCEPT, która jest odpowiedzialna za omawiany projekt domu HomeKONCEPT-68. Projekty, które są przygotowywane przez architektów z tej pracowni, są polecane przede wszystkim osobom ceniącym sobie nowoczesność, funkcjonalność i innowacje. To realizacje, które wykorzystują nowoczesne możliwości ze sprawdzonymi rozwiązaniami, dzięki czemu realizacja charakteryzuje się wysokim poziomem jakości i wygody. Cenią sobie Państwo takie połączenia? Warto rozważyć budowę domu według projektu HomeKONCEPT-68.

 

 Projekt domu HomeKONCEPT-68 - najważniejsze dane techniczne

 

Dom HomeKONCEPT-68 to projekt budynku parterowego zachowanego w nowoczesnej stylistyce. Bryła realizacji jest realizowany w efektowny i wygodny pod kątem aranżacyjnym kształt litery “L”. W realizacji znajduje się również dwustanowiskowy garaż samochodowy wbudowany w część frontową bryły budynku.

 

Realizacja, dzięki swojej efektownej stylistyce, szybko przyciąga wzrok. Elewacja została wykonana z wykorzystaniem różnych materiałów - tynku, płyt betonowych, a także elementów drewnianych. Dodatkowo duże przeszklenia podkreślają nowoczesny wymiar projektu. Wielkoformatowe okna mają również tę zaletę, że rozświetlają wnętrze domu i w funkcjonalny sposób łączą wnętrze budynku z przestronną częścią tarasową i ogrodem. Przyglądając się realizacji warto zwrócić uwagę także na efektowne wejście do budynku, które zostało osłonięte efektownym belkowaniem.

 

Dom HomeKONCEPT-68 to projekt przestronnej realizacji, powierzchnia użytkowa budynku wynosi dokładnie 194,94 metrów kwadratowych. Z kolei powierzchnia zabudowy to 301,30 metrów kwadratowych, a kubatura budynku wynosi 1548 metrów sześciennych. Ze względu na to, że budynek jest parterowy, wymaga zapewnienia mu większej działki budowlanej pod realizację. Dom ma wymiary: 7,62 metry wysokości, 18,80 metrów szerokości oraz 24,55 metrów długości. W związku z tym, aby wykonać budowę domu HomeKONCEPT-68 konieczne jest posiadanie działki liczącej 26,53 metrów szerokości oraz 32,28 metrów długości.

 

Projekt domu HomeKONCEPT-68  jest realizowany w tradycyjnej technologii murowanej. W związku z tym, jako posadowienie budynku, zostały przewidziane ławy fundamentowe. Zewnętrzne ściany budynku są dwuwarstwowe i są wykonywane z użyciem pustaka ceramicznego (25 centymetrów) oraz wełny mineralnej (18 centymetrów) lub styropianu (20 centymetrów). Strop w projekcie jest żelbetowy wylewany. Dach domu to tradycyjna więźba dachowa pokryta dachówką ceramiczną lub dachówką cementową. Dach jest wielospadowy, ma kąt nachylenia 35 stopni, a jego powierzchnia wynosi 352 metry kwadratowe.

 

Warto podkreślić, że projekt domu HomeKONCEPT-68 jest realizowany zgodnie z wymaganiami najnowszego standardu WT2021.

 

Projekt HomeKONCEPT-68 - dane techniczne realizacji:

 

Powierzchnia użytkowa  - 194,94 metrów kwadratowych

Powierzchnia zabudowy - 301,30 metrów kwadratowych

Powierzchnia całkowita - 300,83 metrów kwadratowych

Powierzchnia netto - 246,23 metrów kwadratowych

Kubatura brutto - 1 548 metrów sześciennych

Powierzchnia dachu - 352 metrów kwadratowych

Kąt nachylenia dachu - 35 stopni

Wysokość budynku - 7,62 metrów

Szerokość elewacji - 18,80 metrów

Długość elewacji - 24,55 metrów

Minimalna szerokość działki - 26,53 metrów

Minimalna długość działki - 32,28 metrów

Ep  (energia pierwotna) - 68,98 kWh/(m²rok)

Euco - 18 kWh/(m²rok)

 

 Projekt domu HomeKONCEPT-68 - aranżacja wnętrza

 

Projekt domu HomeKONCEPT-68 został wykonany w przemyślany sposób, aby zapewnić domownikom maksimum swobody i poczucie prywatności. Pozwoliło na to podzielenie wnętrza na strefy użytkowe. Taki podział był tym łatwiejszy w realizacji, że dom jest budowany w formie bryły w kształcie litery “L”.

 

Blisko wejścia do domu umieszczono strefę dzienną, która obejmuje między innymi przestronny pokój dzienny. To pomieszczenie, które liczy sobie ponad 40 metrów kwadratowych i łączy funkcję salonu i jadalni. W pokoju dziennym umieszczono kominek, który nadaje wyjątkowego klimatu. Znajdują się tutaj także duże okna, które wychodzą bezpośrednio na przydomowy taras. Tuż obok pokoju dziennego znajduje się również funkcjonalna kuchnia z wyspą. Bardzo wygodnym rozwiązaniem jest fakt, że tuż obok kuchni zaplanowano realizację spiżarni.

 

Druga część domu HomeKONCEPT-68 została zaplanowana na strefę nocną. Znajduje się tutaj pięć pokoi, a każdy z nich może zostać wykorzystany jako sypialnia. Dzięki temu wnętrze domu będzie odpowiednie nawet dla wieloosobowej rodziny. Oczywiście, pokoje mogą również zostać wykorzystane jako biuro/gabinet, pokój gościnny, domową bibliotekę, bawialnię itp. Jedną z sypialni w projekcie HomeKONCEPT-68 jest apartament przygotowany z myślą o rodzicach. Został on wzbogacony o prywatną łazienkę i garderobę, z pokoju można również wyjść bezpośrednio na taras. Pozostałe pokoje są dostosowane do swobodnego spędzania czasu wolnego i do efektywnej nauki, pracy. W tej części domu znajduje się także łazienka z wanną oraz prysznicem, a także osobne WC. W korytarzu zostało zaplanowane także miejsce na garderobę oraz dwa pomieszczenia gospodarcze.

 

 

Projekt HomeKONCEPT-68 - pomieszczenia znajdujące się na parterze:

 

 1. Wiatrołap - 3,63 metrów kwadratowych
 2. Garderoba - 3,69 metrów kwadratowych
 3. Spiżarnia - 3,09 metrów kwadratowych
 4. Kuchnia - 15,06 metrów kwadratowych
 5. Pokój dzienny (salon i jadalnia) - 43,44 metrów kwadratowych
 6. Wc - 1,89 metrów kwadratowych
 7. Garderoba - 4,75 metrów kwadratowych
 8. Pokój - 14,50 metrów kwadratowych
 9. Pokój - 16 metrów kwadratowych
 10. Pokój - 11,20 metrów kwadratowych
 11. Łazienka - 10,32 metrów kwadratowych
 12. Pokój - 11,20 metrów kwadratowych
 13. Pokój - 11,62 metrów kwadratowych
 14. Korytarz - 18,69 metrów kwadratowych
 15. Kotłownia - 7,66 metrów kwadratowych
 16. Pomieszczenie gospodarcze - 5,42 metrów kwadratowych
 17. Garaż dwustanowiskowy - 50,58 metrów kwadratowych
 18. Garderoba - 6,48 metrów kwadratowych
 19. Łazienka - 6,30 metrów kwadratowych
 20. Taras - (50,99 metrów kwadratowych)

 

 

Budowa domu HomeKONCEPT-68 z firmą New-House

 

Szukają Państwo projektu domu funkcjonalnego i efektownego? Warto przyjrzeć się bliżej projektowi domu HomeKONCEPT-68 i rozważyć jego realizację. Firma New-House zapewnia kompleksową współpracę, w ramach której w dziewięć miesięcy wybuduje dom pod klucz w dziewięć miesięcy. Współpraca z nami jest sprawna i solidna, co potwierdza nasza dziesięcioletnia gwarancja jakości. Dom HomeKONCEPT-68 może być Państwa przyszłym domem, zachęcamy do współpracy!

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Willa Parkowa 2
Wyświetl cenę
209m2
parterowy
Willa Parkowa 3
Wyświetl cenę
210m2
parterowy
Willa Parkowa 6
Wyświetl cenę
207m2
parterowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000