Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Eco 30 (Odbicie lustrzane)

Powierzchnia użytkowa

96 m2

budowa domu Eco 30 (Odbicie lustrzane) - New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Szczegóły:
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Eco 30 (Odbicie lustrzane)
Nazwa Pracowni: ecodomy.pl
Rodzaj domu: piętrowy
Garaż: bez garazu

Opis domu Eco 30 (Odbicie lustrzane)

Eco 30 (Odbicie lustrzane) to jednorodzinny dom z poddaszem użytkowym usytuowany na planie prostokąta i zwieńczony dwuspadowym dachem. To ciekawa propozycja dla 4-5 osobowych rodzin szukających praktycznego i wygodnego domu za rozsądne pieniądze. Wejście do domu znajduje się w części południowej i wiedzie przez wiatrołap, z którego można przejść na wprost do holu. Na prawo od wejścia położona jest łazienka, schody prowadzące na poddasze oraz gabinet. Pozostały obszar parteru zajmuje otwarta kuchnia ze spiżarnią, jadalnia oraz salon z przylegającym do niego tarasem.

Na poddaszu ulokowana jest strefa nocna, na którą składają się dwie sypialnie pojedyncze w części północnej, hol i łazienka w części centralnej oraz sypialnia małżeńska i garderoba w części południowej. Sypialnie pojedyncze mają dostęp do balkonu usytuowanego nad tarasem. Powierzchnia użytkowa domu Eco 30 w odbiciu lustrzanym wynosi 96m2. Po zalogowaniu na stronie New House mogą Państwo sprawdzić dokładne koszty budowy domu w stanie surowym, deweloperskim oraz pod klucz.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Dom przy Miedzianej
Wyświetl cenę
106m2
piętrowy
Zx212
Wyświetl cenę
111m2
piętrowy
Zx212 (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
111m2
piętrowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000