Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Eco 05 (Odbicie lustrzane)

Powierzchnia użytkowa

130 m2

budowa domu Eco 05 (Odbicie lustrzane) - New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Promocja, projekt w cenie budowy domu
Szczegóły:
Projekt oraz pozwolenie na budowę przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Eco 05 (Odbicie lustrzane)
Nazwa Pracowni: ecodomy.pl
Rodzaj domu: z poddaszem
Garaż: bez garazu

Opis domu Eco 05 (Odbicie lustrzane)

Projekt domu Eco 05 (odbicie lustrzane) – szczegóły realizacji

Projekt domu Eco 05 w odbiciu lustrzanym to świetna propozycja dla inwestorów, aby realizacja projektu była jeszcze lepiej dopasowana do indywidualnych warunków działki. To wdzięczny projekt, który zachwyca swoim tradycyjnym stylem wykonania, a także funkcjonalnym wnętrzem i ekonomicznym sposobem budowy. Jeżeli poszukują Państwo klasycznego domu z poddaszem użytkowym, która sprawdzi się na niewielkiej działce – warto zapoznać się bliżej z projektem domu Eco 05 (odbicie lustrzane).

Wśród tysięcy gotowych projektów domów jednorodzinnych, które można znaleźć na stronie internetowej New-House (https://new-house.com.pl/projekty-domow), każdy inwestor znajdzie coś, co będzie odpowiadało jego potrzeb. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy inwestor ma zupełne oczekiwania wobec wymarzonego domu jednorodzinnego, właśnie dlatego prezentujemy tak szeroko rozbudowywaną ofertę usług. Zajmujemy się kompleksową budową domów jednorodzinnych od 1991 roku i zrealizowaliśmy już ponad tysiąc pięćset domów na terenie całej Polski. Przy każdej realizacji dbamy o indywidualne dopasowanie do klienta. Komu polecamy projekt Eco 05 (odbicie lustrzane)? Przede wszystkim tym inwestorom, którzy szczególnie cenią sobie tradycyjny styl i poszukują projektu domu o przystępnym koszcie realizacji. Warto sprawdzić szczegóły!

Projekt domu Eco 05 (odbicie lustrzane) w budowie – aspekty techniczne

Omawiany projekt jest alternatywą oryginalnego projektu domu Eco 05, nowa wersja powstała w celu lepszego dostosowania realizacji do różnych działek i potrzeb inwestorów. Projekt domu Eco 05 (odbicie lustrzane) to efektowna realizacja, która bez wątpienia wpisze się w oczekiwania inwestorów ceniących styl klasyczny i kameralne domy jednorodzinne. To średniej wielkości dom z poddaszem użytkowym, realizacja została przygotowana z myślą o rodzinach liczących do pięciu członków. Dużym atutem wszystkich projektów z serii Eco jest fakt przystępnych kosztów realizacji, które wynikają z minimalistycznego stylu. Dom Eco 05 (odbicie lustrzane) jest domem parterowym o prostej, nieskomplikowanej bryle i przykryty tradycyjnym, dwuspadowym dachem o kącie nachylenia 40 stopni. To pozytywnie wpływa na koszt i szybkość procesu budowy. Forma realizacji pozwala także na efektywne wykorzystanie działki, dzięki budowanie domu w formie budynku z poddaszem użytkowym.

Projekt domu Eco 05 (odbicie lustrzane) to realizacja kameralnego, komfortowego domu w formie zabudowy wolnostojącej. Projekt zalicza się do realizacji domów z kalenicą usytuowaną równolegle do drogi, co jest ważne z perspektywy lokalnych warunków zabudowy. Budynek zdobi efektowne wykończenie, które zostało wykonane w klasycznym stylu. Elewację pokrywa tynk cienkowarstwowy o ciepłej barwie i jasna, drewniana okładzina. Dodatkowo styl realizacji podkreśla lukarna z balkonem, która mieści się we frontowej części budynku. Warto zauważyć, że projekt domu Eco 05 (odbicie lustrzane) nie uwzględnia realizacji garażu. Chcąc go zrealizować należy posiadać odpowiednio większą działkę budowlaną.

Projekt Eco 05 w odbiciu lustrzanym obejmuje 130,44 metrów kwadratowych powierzchni użytkowej, z kolei powierzchnia zabudowy w projekcie wynosi dokładnie 96,11 metrów kwadratowych. Dom ma 8,58 metrów wysokości, 10,04 metrów szerokości i 9,54 metrów długości. Całość jest wykonywana w technologii murowanej. Chcąc zrealizować projekt domu Eco 05 (odbicie lustrzane) należy mieć działkę o wymiarach liczących co najmniej 18,04 metrów szerokości oraz 17,54 metrów długości. Warto wiedzieć, że projekt domu Eco 05 (odbicie lustrzane) jest realizowany zgodnie z najnowszym standardem WT 2021.

 

Projekt domu Eco 05 (odbicie lustrzane) – dane techniczne realizacji:

Powierzchnia użytkowa - 130,44 metrów kwadratowych

Powierzchnia zabudowy - 96,11 metrów kwadratowych

Kąt nachylenia dachu – 40 stopni

Wysokość budynku - 8,58 metrów

Szerokość elewacji budynku – 10,04 metrów

Długość elewacji budynku – 9,54 metrów

Minimalna szerokość działki - 18,04 metrów

Minimalna długość działki - 17,54 metrów

 

Projekt domu Eco 05 (odbicie lustrzane) – plan wnętrza

Wnętrze domu Eco 05 (odbicie lustrzane) zostało przygotowane w taki sposób, by spełnić potrzeby nawet pięcioosobowej rodziny. To komfortowa i przestronna realizacja, co osiągnięto w głównej mierze poprzez funkcjonalny podział przestrzeni względem stref użytkowych. Strefa dzienna oraz strefa gospodarcza znajdują się na parterze, natomiast strefę nocną zaplanowano na poddaszu użytkowym. Dzięki temu rozwiązaniu każdy domownik ma zapewnione miejsce dla siebie i czuje się swobodnie.

Pierwszym pomieszczeniem w projekcie Eco 05 (odbicie lustrzane) jest wiatrołap. To na tyle duże pomieszczenie, by zmieścić przestronną szafę na odzież wierzchnią. Wiatrołap jest także połączony z położnym obok pomieszczeniem gospodarczym (kotłownia). Przechodząc w głąb domu można przejść do strefy dziennej, której głównym elementem jest pokój dzienny. To przestronne pomieszczenie (niemal 25 metrów kwadratowych), które łączy w sobie funkcję salonu i jadalni. W jego wnętrzu można swobodnie spotykać się z rodziną oraz przyjaciółmi, to wysoce reprezentacyjne miejsce. Zdobi je klimatyczny kominek oraz przestronne, wielkoformatowe okna, które wychodzą na przydomowy ogród. Tuż obok umieszczono również kuchnię ze spiżarnią. Warto zauważyć, że na parterze w projekcie domu Eco 05 (odbicie lustrzane) znajduje się także gościnna łazienka i pokój, który można dowolnie zaaranżować. Takie pomieszczenie świetnie się sprawdzi na przykład jako domowe biuro.

Projekt domu Eco 05 (odbicie lustrzane) – pomieszczenia na parterze:

 1. Wiatrołap - 5,80 metrów kwadratowych
 2. Korytarz - 6,56 metrów kwadratowych
 3. Spiżarnia - 2,48 metrów kwadratowych
 4. Kuchnia - 9,09 metrów kwadratowych
 5. Pokój dzienny (salon i jadalnia) - 24,75 metrów kwadratowych
 6. Pokój - 11,99 metrów kwadratowych
 7. Łazienka - 3,59 metrów kwadratowych
 8. Kotłownia - 7,65 metrów kwadratowych

 Poddasze użytkowe w projekcie domu Eco 05 (odbicie lustrzane) to strefa nocna. Zaplanowano tutaj realizację trzech pokojów sypialnych. Jedna z sypialni została nawet wyposażona w prywatną łazienkę oraz garderobę. Dla pozostałych domowników zaplanowano realizację kolejnej, ogólnodostępnej łazienki.

Projekt domu Eco 05 (odbicie lustrzane) – pomieszczenia na poddaszu:

 1. Korytarz - 5,65 metrów kwadratowych
 2. Pokój - 12,13 metrów kwadratowych
 3. Łazienka - 3,96 metrów kwadratowych
 4. Garderoba - 4,14 metrów kwadratowych
 5. Pokój - 13,22 metrów kwadratowych
 6. Łazienka - 8,14 metrów kwadratowych
 7. Pokój - 11,30 metrów kwadratowych

Budowa domu według projektu Eco 05 (odbicie lustrzane) z New-House

Jeżeli projekt domu Eco 05 (odbicie lustrzane) jest zgodny z Państwa oczekiwaniami wobec wymarzonej realizacji domu jednorodzinnego – zachęcamy do kontaktu. Chętnie zajmiemy się jego realizacją! Od 1991 roku działamy na rynku budowlanym i cieszymy się niesłabnącym zaufaniem inwestorów. Dbamy o proces budowy od A do Z, dzięki czemu inwestor nie musi się martwić o efekt końcowy – zapewniamy aż dziesięć lat gwarancji na całą realizację. Warto z nami współpracować, zachęcamy do kontaktu!

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Dom przy Cyprysowej 10
Wyświetl cenę
130m2
z poddaszem
Dom na parkowej 3
Wyświetl cenę
109m2
z poddaszem
Ariadna III
Wyświetl cenę
135m2
z poddaszem

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000