Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Eco 04 (Odbicie lustrzane)

Powierzchnia użytkowa

105 m2

budowa domu Eco 04 (Odbicie lustrzane) - New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Szczegóły:
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Eco 04 (Odbicie lustrzane)
Nazwa Pracowni: ecodomy.pl
Rodzaj domu: z poddaszem
Garaż: podwójny

Opis domu Eco 04 (Odbicie lustrzane)

Projekt domu Eco 04 (obicie lustrzane) – szczegóły realizacji

Mała działka budowlana wcale nie musi wiązać się z problemami w znalezieniu odpowiedniego projektu.  Aktualnie gotowe projekty domów jednorodzinnych zapewniają szerokie możliwości wyboru i pozwalają zrealizować funkcjonalny, efektowny dom nawet na niewielkiej, nieustawnej działce. Udowadnia to projekt domu Eco 04 (obicie lustrzane), który został przygotowany w niesamowicie przemyślany sposób i zapewnia wygodę, pełen komfort domownikom.

Jako firma New-House staramy się zapewnić naszym klientom możliwość realizacji budowy domu w pełni zgodnego z ich indywidualnymi oczekiwaniami. Właśnie dlatego nasza baza projektowa obfituje w tysiące świetnie przygotowanych projektów od sprawdzonych, zaufanych pracowni projektowych: https://new-house.com.pl/projekty-domow. Wśród nich znajdują się również ciekawe propozycje dla małych, wąskich działek. Zrealizowaliśmy już ponad tysiąc pięćset domów jednorodzinnych w całej Polsce, które były różnorodne pod każdym względem. Wiedząc również jak bardzo zróżnicowane potrafią być potrzeby i oczekiwania inwestorów, dbamy o budowę domów od A do Z. Nasze kompleksowe realizacje obejmujemy dziesięcioletnią gwarancją jakości.

Dom Eco 04 (obicie lustrzane) w budowie – aspekty techniczne realizacji

Omawiany projekt jest alternatywą podstawowego projektu Eco 04. Realizacja projektu w odbiciu lustrzanym to świetne rozwiązanie, ponieważ pozwala inwestorom lepiej dopasować budowę pod warunki działki. Projekt Eco 04 (obicie lustrzane) to wyjątkowa realizacja, która bez wątpienia spełni oczekiwania osób poszukujących projektu średniej wielkości domu na małą działkę. Wielu inwestorów docenia również to, że jest to projekt z bardzo przystępnym kosztem budowy. Wpływa na to przede wszystkim minimalistyczny styl i prosta forma budynku. W związku z tym, decydując się na budowę domu zgodnie z projektem Eco 04 (obicie lustrzane), zyskują Państwo niedrogi w budowie, efektowny, stylowy dom z funkcjonalnym, komfortowym wnętrzem.

Dom Eco 04 (obicie lustrzane) to średniej wielkości realizacja, która przyjęła formę typowej, prostokątnej bryły. Budynek pokrywa dwuspadowy dach z 40-stopniowym kątem nachylenia i ciemnym pokryciem dachowym. Takie połączenie brawurowo obniża koszt budowy, co bez wątpienia docenią osoby poszukujące oszczędności w procesie realizacji. Projekt Eco 04 (obicie lustrzane) jest w pełni realizowany w minimalistycznym stylu, charakteryzuje go prosta elewacja. Budynek zdobią wyłącznie materiały elewacyjne, brakuje tam balkonów, lukarn itp. Elewacja jest wykonywana z połączenia jasnego tynku cienkowarstwowego z drewnianą okładziną.

Budowa domu Eco 04 (obicie lustrzane) jest wykonywana w technologii murowanej, a cały projekt jest wykonywany zgodnie z najnowszym standardem budowy domów – WT 2021. Dom Eco 04 (obicie lustrzane) jako budynek z poddaszem użytkowym nie potrzebuje dużej działki pod realizację. Powierzchnia użytkowa domu Dom Eco 04 (obicie lustrzane) wynosi dokładnie 104,94 metrów kwadratowych, z kolei powierzchnia zabudowy to 80,95 metrów kwadratowych. Kubatura netto domu obejmuje 327,50 metrów sześciennych. Budynek ma wysokość 8,49 metrów, natomiast szerokość jego elewacji wynosi 9,35 metrów, a długość to 8,60 metrów. Aby wybudować dom zgodnie z projektem Eco 04 (obicie lustrzane) konieczne jest by posiadać działkę budowlaną o minimalnych wymiarach 17,35 metrów szerokości oraz 16,60 metrów długości. Warto mieć przy tym na uwadze, że projekt domu Eco 04 (obicie lustrzane) nie obejmuje budowy garażu. Planując jego budowę należy uwzględnić to podczas wybierania wielkości działki budowlanej.

Projekt domu Eco 04 (obicie lustrzane) – dane techniczne realizacji:

Powierzchnia użytkowa - 104,94 metrów kwadratowych

Powierzchnia zabudowy - 80,95 metrów kwadratowych

Powierzchnia całkowita - 161,90 metrów kwadratowych

Kubatura netto - 327,60 metrów sześciennych

Kąt nachylenia dachu – 40 stopni

Wysokość budynku - 8,49 metrów

Szerokość elewacji - 9,35 metrów

Długość elewacji - 8,60 metrów

Minimalna szerokość działki - 17,35 metrów

Minimalna długość działki - 16,60 metrów

Projekt domu Eco 04 (obicie lustrzane) – aranżacja wnętrza

Projekt domu Eco 04 (obicie lustrzane) to średniej wielkości realizacja, która jednak idealnie wykorzystuje każdy dostępny metr kwadratowy. Dzięki temu projekt jest bardzo wygodny i funkcjonalny, zapewnia on domownikom pełne poczucie swobody i komfortu. Realizacja została wykonana w taki sposób, by spełnić potrzeby nawet większej, pięcioosobowej rodziny. Taki efekt uzyskano przede wszystkim dzięki podziałowi wnętrza na poszczególne strefy – parter domu obejmuje strefę dzienną i gospodarczą, natomiast poddasze użytkowe służy za strefę nocną.

Pierwszym pomieszczeniem w projekcie domu Eco 04 (obicie lustrzane)  jest wiatrołap. Jest to pomieszczenie na tyle duże, by umieścić w nim pojemną szafę. To świetnie rekompensuje brak garderoby w przedpokoju. Nieco głębiej, w planie domu zaplanowano realizację pomieszczenia gospodarczego (docelowo pralnia/kotłownia) oraz małej toalety. Jednym z ważnych atutów realizacji jest bez wątpienia przestronny pokój dzienny, który służy za połączenie salonu i jadalni. To idealne miejsce na spotkania z rodziną i z przyjaciółmi. Stylu całej realizacji dodaje efektowny kominek oraz przeszklenia, które znajdują się we wnętrzu pokoju. Dzięki temu pomieszczenie zyskuje na wyjątkowym klimacie, jest jasne i ciepłe. Na parterze w projekcie Eco 04 (obicie lustrzane)  znajduje się także pokój, który może służyć na przykład za biuro. 

Projekt domu Eco 04 (obicie lustrzane) – pomieszczenia na parterze domu:

 1. Wiatrołap - 2,55 metrów kwadratowych
 2. Hall + schody - 10 metrów kwadratowych
 3. Pokój dzienny + jadalnia - 21,92 metrów kwadratowych
 4. Kuchnia - 8,08 metrów kwadratowych
 5. Spiżarnia - 1,56 metrów kwadratowych
 6. Pokój - 9,78 metrów kwadratowych
 7. WC - 1,60 metrów kwadratowych
 8. Pomieszczenie gospodarcze - 3,31 metrów kwadratowych

Poddasze użytkowe w projekcie to strefa nocna. Realizacja obejmuje trzy przestronne pokoje, w tym jeden z nich ma wbudowaną prywatną garderobę. Na poddaszu znajduje się także rodzinna łazienka. Taka realizacja na pewno spełni potrzeby rodziny liczącej nawet do czterech, pięciu członków.

Projekt domu Eco 04 (obicie lustrzane) – pomieszczenia na poddaszu domu:

 1. Hall - 4,60 metrów kwadratowych
 2. Łazienka - 5,50 metrów kwadratowych
 3. Pokój - 10,27 metrów kwadratowych
 4. Garderoba - 2,24 metrów kwadratowych
 5. Pokój - 11,87 metrów kwadratowych
 6. Pokój - 11,66 metrów kwadratowych

 

Budowa domu Eco 04 (obicie lustrzane) z firmą New-House

Budowa domu Eco 04 (obicie lustrzane) z firmą New-House to gwarancja sprawnie i solidnie przeprowadzonej realizacji. Od 1991 roku zajmujemy się kompleksową budową domów pod klucz, za nami jest już ponad tysiąc pięćset wybudowanych domów w całej Polsce. Zależy nam na zadowoleniu klientów, dlatego dbamy o cały proces budowy od A do Z. Co więcej, całą realizację obejmujemy dziesięcioletnią gwarancją jakości. Zachęcamy do kontaktu oraz do podjęcia współpracy z firmą New-House!

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Dom na parkowej 3
Wyświetl cenę
109m2
z poddaszem
Dom przy Wiosennej 9
Wyświetl cenę
134m2
z poddaszem
Koliber
Wyświetl cenę
115m2
z poddaszem

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000