Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Eco 04

Powierzchnia użytkowa

105 m2

budowa domu Eco 04 - New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Szczegóły:
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Eco 04
Nazwa Pracowni: ecodomy.pl
Rodzaj domu: z poddaszem
Garaż: podwójny

Opis domu Eco 04

Projekt domu Eco 04 – jednorodzinny dom na małą działkę

Co zrobić, by maksymalnie efektywnie wykorzystać powierzchnię małej działki budowlanej? Najlepszym rozwiązaniem jest budowa domu dwukondygnacyjnego. Projekt domu Eco 04 jest świetną propozycją – to dom z poddaszem użytkowym, który przy niewielkiej działce pozwala na uzyskanie ponad stu metrów kwadratowych powierzchni użytkowej domu. Ponadto jest to stylowa, nowoczesna realizacja z przystępnym kosztem budowy. Warto poznać szczegóły budowy domu Eco 04, być może to Państwa przyszły, wymarzony dom!

Małe działki budowlane często sprawiają, że inwestorzy mają problem ze znalezieniem odpowiedniego projektu pod realizację. Firma New-House, chcąc zapewnić inwestorom możliwie szeroki wybór projektów, współpracuje z wieloma zaufanymi pracowniami projektowymi. Dzięki temu nasza baza z gotowymi propozycjami obfituje w tysiące świetnie zrealizowanych projektów: https://new-house.com.pl/projekty-domow. Wśród nich znajduje się również wiele propozycji projektów domów na małe działki, jak chociażby projekt domu Eco 04. To warty uwagi projekt, który bez wątpienia spełni potrzeby rodziny liczącej do pięciu członków.

Projekt domu Eco 04 w budowie – szczegóły techniczne

Dom Eco 04 to projekt, który udowadnia, że nawet na działce o małej przestrzeni można zrealizować niemały, funkcjonalny dom jednorodzinny w ciekawym stylu. Ta realizacja jest szczególnie proponowana osobom, które rozważają wybór pomiędzy budową średniej wielkości domu a kupnem mieszkania. Projekt domu Eco 04 pozwala znacząco zaoszczędzić na procesie budowy, ponieważ jest wykonany w minimalistycznym, prostym stylu. Decydując się na budowę domu zyskują Państwo poczucie swobody i prywatności, o co nie tak łatwo w przypadku mieszkań.

Dom Eco 04 jest średniej wielkości domem, którego forma przyjmuje typową, prostokątną bryłę. Realizacja jest przykryta dwuspadowym dachem o 40-stopniowym kącie nachylenia. Warto wiedzieć, że to właśnie zwarta, nieskomplikowana bryła oraz dwuspadowy dach wpływają w głównej mierze na niskie koszty realizacji. Bez wątpienia przyczynia się również do tego kwestia braku balkonów, lukarn, wykuszy itp. To prosta realizacja, której głównym zdobieniem jest elewacja wykonana z wykorzystaniem jasnego tynku cienkowarstwowego oraz efektownej, drewnianej okładziny w ciepłym odcieniu. Nowoczesną formę realizacji podkreśla także pokrycie dachowe, które jest wykonywane w ciemnej kolorystyce.

Dom jest wykonywany w tradycyjnej technologii murowanej, co zapewnia solidną, jakościową realizację. Co więcej, projekt jest w pełni zgodny ze standardem budowy domów WT 2021. Projekt domu Eco 04 to budynek z poddaszem użytkowym, powierzchnia użytkowa w projekcie obejmuje dokładnie 104,94 metrów kwadratowych, natomiast powierzchnia zabudowy to 80,95 metrów kwadratowych, a kubatura netto wynosi 327,50 metrów sześciennych. Budynek jest wysoki na 8,49 metrów, szerokość jego elewacji wynosi 9,35, natomiast długość to 8,60 metrów. Chcąc wybudować dom zgodnie z projektem Eco 04, należy posiadać działkę budowlaną o minimalnych wymiarach 17,35 metrów szerokości oraz 16,60 metrów długości. Należy przy tym pamiętać, że projekt Eco 04 nie obejmuje realizacji garażu. Chcąc go zrealizować, należy wybrać działkę budowlaną o odpowiednio większej powierzchni.

Projekt domu Eco 04 – dane techniczne realizacji:

Powierzchnia użytkowa - 104,94 metrów kwadratowych

Powierzchnia zabudowy - 80,95 metrów kwadratowych

Powierzchnia całkowita - 161,90 metrów kwadratowych

Kubatura netto - 327,60 metrów sześciennych

Kąt nachylenia dachu – 40 stopni

Wysokość budynku - 8,49 metrów

Szerokość elewacji - 9,35 metrów

Długość elewacji - 8,60 metrów

Minimalna szerokość działki - 17,35 metrów

Minimalna długość działki - 16,60 metrów

 

Projekt domu Eco 04 – plan aranżacji wnętrza

Dom Eco 04 ma 104,94 metrów kwadratowych powierzchni użytkowej, a każdy metr kwadratowy w tym projekcie został szczegółowo przemyślany, by stworzyć dom o funkcjonalnym wnętrzu. Dzięki temu jest to realizacja wygodna i komfortowa, bez wątpienia spełni ona oczekiwania rodziny liczącej nawet do pięciu członków! Na funkcjonalność wnętrza wpływa przede wszystkim nowoczesne podzielenie przestrzeni na poszczególne strefy użytkowe: dzienna i gospodarcza znajdują się na parterze, natomiast nocna znajduje się na poddaszu użytkowym.

Do wnętrza domu prowadzi funkcjonalny wiatrołap, który jest na tyle duży, by pomieścić tam dużą szafę zastępującą szatnię/garderobę. Przechodząc dalej można przejść do pomieszczenia gospodarczego (pralni/kotłowni) lub małego WC. Na parterze domu Eco 04 znajduje się przestronny pokój dzienny, który pełni funkcję jadalni i salonu. To ponad dwudziestometrowa przestrzeń, która idealnie sprawdzi się na spotkania z rodziną i przyjaciółmi. Uroku realizacji dodają kominek oraz przestronne przeszklenia, które wychodzą na przydomowy taras i ogród. Duże okna sprawią również, że strefa dzienna w tym domu jest słonecznie rozświetlona. Tuż obok pokoju dziennego znajduje się również kuchnia ze spiżarnią, co jest bardzo wygodnym rozwiązaniem. Na parterze domu zaplanowany także realizację dodatkowego pokoju, który może służyć za biuro, bawialnię, pokój gościnny, a nawet za dodatkową sypialnię, jeżeli będzie taka potrzeba.

Projekt domu Eco 04 – pomieszczenia na parterze domu:

 1. Wiatrołap - 2,55 metrów kwadratowych
 2. Hall + schody - 10 metrów kwadratowych
 3. Pokój dzienny + jadalnia - 21,92 metrów kwadratowych
 4. Kuchnia - 8,08 metrów kwadratowych
 5. Spiżarnia - 1,56 metrów kwadratowych
 6. Pokój - 9,78 metrów kwadratowych
 7. WC - 1,60 metrów kwadratowych
 8. Pomieszczenie gospodarcze - 3,31 metrów kwadratowych

Na poddaszu użytkowym w projekcie domu Eco 04 zaplanowana została strefa nocna. To tutaj domownicy mogą poczuć się najbardziej komfortowo i zyskać pełne poczucie prywatności. W tej części domu znajdują się trzy ustawne pokoje. Dodatkowo umieszczono tu również garderobę, która jest dostępna z poziomu jednego z pokojów. Na poddaszy domu znajduje się również rodzinna łazienka.

Projekt domu Eco 04 – pomieszczenia na poddaszu domu:

 1. Hall - 4,60 metrów kwadratowych
 2. Łazienka - 5,50 metrów kwadratowych
 3. Pokój - 10,27 metrów kwadratowych
 4. Garderoba - 2,24 metrów kwadratowych
 5. Pokój - 11,87 metrów kwadratowych
 6. Pokój - 11,66 metrów kwadratowych

Projekt domu Eco 04 – zaufaj firmie New-House!

Dom na małej działce budowlanej może się okazać bardzo komfortową i funkcjonalną realizacją, co dobitnie potwierdza projekt domu Eco 04. To świetnie zrealizowany projekt domu jednorodzinnego, którego niesamowitym autem są styl wykonania i niskie koszty budowy. Jeżeli projekt domu Eco 04 wpisuje się w Państwa oczekiwania, zachęcamy do podjęcia współpracy z firmą New-House. Działamy na rynku od 1991 roku, zrealizowaliśmy już ponad tysiąc pięćset domów jednorodzinnych w całej Polsce i cieszymy się wysokimi zaufaniem inwestorów. Wynika to z naszej szczególnej dbałości o cały proces realizacji. Zajmujemy się budową domów w sposób kompleksowy, dbamy o każdy szczegół, a całą realizację obejmujemy dziesięcioletnią gwarancją jakości. Warto z nami współpracować, zachęcamy do kontaktu!

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Dom na parkowej 3
Wyświetl cenę
109m2
z poddaszem
Dom przy Wiosennej 9
Wyświetl cenę
134m2
z poddaszem
Koliber
Wyświetl cenę
115m2
z poddaszem

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000