Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

HomeKONCEPT-36 wariant 1

Powierzchnia użytkowa

131 m2

budowa domu HomeKONCEPT-36 wariant 1 - New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Promocja, projekt w cenie budowy domu
Szczegóły:
Wybrany projekt przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: HomeKONCEPT-36 wariant 1
Nazwa Pracowni: HomeKONCEPT
Rodzaj domu: parterowy
Garaż: podwójny

Opis domu HomeKONCEPT-36 wariant 1

„HomeKONCEPT-36 wariant 1” to dom parterowy o powierzchni użytkowej 131,22 m2. Przeznaczony jest do zbudowania na działce o minimalnej powierzchni 26,92 x 22,08 m. Projekt zachwyci bogato zaprojektowanym wnętrzem i ciekawymi rozwiązaniami architektonicznymi. Nowoczesny charakter nadaje elewacja wykończona płytami elewacyjnymi, okładziną drewnianą  i tynkiem. Wejście do domu ozdabia belkowanie, a duże przeszklenia części dziennej podkreślają prestiż domu przy jednoczesnym doświetleniu pomieszczeń. Projekt obejmuje przestronny taras, częściowo zadaszony, będący idealnym miejscem odpoczynku dla domowników. Wnętrze domu„HomeKONCEPT-36 wariant 1” prezentuje się bardzo funkcjonalnie. Strefa dzienna obejmuje jasny salon z kominkiem, jadalnię z wyjściem na taras oraz oddzieloną od jadalni blatem śniadaniowym – obszerną kuchnię z praktyczną spiżarnią. Część nocna dysponuje trzema sypialniami z wyjściem na taras, duża łazienka i dodatkowa toaleta z prysznicem. Część gospodarczą projektu stanowi dwustanowiskowy garaż, pomieszczenie gospodarcze oraz obszerna kotłownia gazowa z pralnią. Technologia murowana projektu „HomeKONCEPT-36 wariant 1” zapewni trwałość konstrukcji na długie lata. Wygląd projektu doskonale wkomponuje się w każde otoczenie. Dom przeznaczony jest dla rodziny 4– osobowej poszukującej niewielkiego domu z wygodnym układem pomieszczeń. Dom zaprojektowano w standardzie energooszczędnym.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Dom na parkowej
Wyświetl cenę
122m2
parterowy
Wyjątkowy 3
Wyświetl cenę
175m2
parterowy
E-156
Wyświetl cenę
136m2
parterowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000