Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

MARSYLIA

Powierzchnia użytkowa

245 m2

budowa domu MARSYLIA - New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Promocja, projekt w cenie budowy domu
Szczegóły:
Projekt oraz pozwolenie na budowę przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: MARSYLIA
Nazwa Pracowni: Studio atrium
Rodzaj domu: piętrowy
Garaż: bez garazu

Opis domu MARSYLIA

Marsylia to nowoczesny dom piętrowy zwieńczony wielospadowym dachem o kącie nachylenia 30 st. Charakterystyczną cechą tego domu są szeroko wysunięte okapy dachowe. W budynku zastosowano podwójny okap – jeden kończący konstrukcję dachu oraz drugi, dodatkowy, który usytuowano wzdłuż dolnej kondygnacji nad oknami. Powierzchnia użytkowa domu Marsylia wynosi 245 m2, a składają się na nią: strefa dzienna, siedem pokoi oraz trzy łazienki. Projekt został opracowany przez Studio Atrium, a do jego realizacji potrzebna będzie działka o min. wymiarach: 23,85 x 20,30 m.

 

Wejście do domu zostało usytuowane w podcieniu. Do domu wchodzimy przez wiatrołap, z którego przechodzimy na wprost do holu ze schodami prowadzącymi na piętro. Główny obszar na parterze zajmuje strefa dzienna, na którą składają się: salon, pokój telewizyjny, jadalnia oraz kuchnia. Z salonu i jadalni można przejść na przestronny taras położony od strony ogrodu. W zachodniej części parteru dostępny jest gabinet, łazienka z sauną, a także kotłownia i pomieszczenie gospodarcze. Na piętrze do dyspozycji domowników pozostaje pięć sypialni oraz dwie łazienki. Jedna z łazienek wraz z dużą garderobą jest przypisana do sypialni małżeńskiej.

 

Marsylia to dom piętrowy budowany w technologii murowanej. Ściany konstrukcyjne wykonuje się z pustaków ceramicznych o grubości 25 cm. Wielospadowy dach jest pokryty dachówką. Poszczególne rozwiązania konstrukcyjne i technologiczne można omówić z architektem na etapie adaptacji projektu. Projekt Marsylia możemy polecić wszystkim inwestorom szukającym funkcjonalnego i przestronnego domu odpowiedniego dla 6-osobowej rodziny.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Tytan 3 (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
150m2
piętrowy
Riwiera 2 (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
163m2
piętrowy
Dom z widokiem 5
Wyświetl cenę
146m2
piętrowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000