Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Aruba 2

Powierzchnia użytkowa

103 m2

budowa domu Aruba 2 - New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Promocja, projekt w cenie budowy domu
Szczegóły:
Wybrany projekt przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Aruba 2
Nazwa Pracowni: Domy w stylu
Rodzaj domu: parterowy
Garaż: bez garazu

Opis domu Aruba 2

Gotowy projekt domu jednorodzinnego „Aruba 2” to projekt, który powstał jako wariant projektu „Aruba”. Powierzchnia użytkowa domu wynosi 102,81 m2 a powierzchnia zabudowy 134,03 m2. Budynek można zrealizować w zabudowie wolnostojącej na działce o minimalnych wymiarach 20,80 m x 19,65 m. Realizacja projektu „Aruba 2” nie pochłonie wielu środków finansowych ze względu na jego prostą bryłę. Konstrukcja budynku została przykryta solidnym dachem kopertowym o kącie nachylenia 35 stopni. Po wejściu do domu znajdziemy się w przestronnym wiatrołapie o powierzchni 6,58 m2. Mamy w nim miejsce na praktyczną szafę wnękową. Po prawej stronie wiatrołapu znajduje się kotłownia. Z wiatrołapu przechodzimy do holu. Po lewej stronie znajduje się otwarta strefa dzienna, który łączy pokój dzienny z kuchnią. Dzięki duży przeszkleniom wnętrze jest bardzo dobrze doświetlone a dzięki połączeniu pokoju dziennego i kuchni również bardzo przestronne. Z pokoju dziennego można wyjść na taras, który będzie idealnym miejscem do relaksu w słoneczne dni. W kuchni architekt uwzględnił niewielką spiżarkę, dzięki której domownicy będą mieli więcej miejsca do przechowywania. W strefie sypialniane uwzględniono dwie sypialnie, rodzinną łazienkę oraz garderobę, dzięki której można ograniczyć ilość dużych szaf w pokojach. Atutem głównej sypialni jest własna łazienka i garderoba. „Aruba 2” to projekt dla 2-3 osobowej rodziny. Przeznaczony jest do zrealizowania w technologii murowanej, która zapewni trwałość konstrukcji na długie lata.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

E-144
Wyświetl cenę
102m2
parterowy
Ariel 2
Wyświetl cenę
107m2
parterowy
As 2
Wyświetl cenę
128m2
parterowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000