Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Cytrus 6

Powierzchnia użytkowa

164 m2

budowa domu Cytrus 6 - New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Szczegóły:
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Cytrus 6
Nazwa Pracowni: Domy w stylu
Rodzaj domu: parterowy
Garaż: podwójny

Opis domu Cytrus 6

Gotowy projekt domu jednorodzinnego „Cytrus 6” to dom parterowy przeznaczony do zrealizowania na działce o minimalnych wymiarach 25,15 m x 28,45 m w zabudowie wolnostojącej. W projekcie uwzględniono garaż dwustanowiskowy o powierzchni 39,94 m2, który sprawdzi się w przypadku rodzin korzystających z dwóch samochodów. Powierzchnia użytkowa domu wynosi 163,68 m2, powierzchnia zabudowy 266,92 m2 a kąt nachylenia dachu 30 stopni. Konstrukcja budynku została przykryta dachem wielospadowym, który podnosi walory estetyczne domu. Atutem projektu „Cytrus 6” jest duży taras, na którym można organizować spotkania w gronie rodziny i przyjaciół. Po wejściu do domu znajdziemy się w wiatrołapie z miejscem na szafę wnękową w której będzie można zostawiać okrycia wierzchnie. Po prawej stronie wiatrołapu znajduje się garaż z przejściem do kotłowni. Z wiatrołapu przechodzimy do holu. Po prawej stronie mamy osobne WC, które sprawdzi się podczas wizyty gości a dalej takie pomieszczenia jak garderoba i pomieszczenie gospodarcze. Na końcu znajduje się część sypialniana z trzema pokojami i rodzinną łazienką. Strefa dzienna z pewnością spełni wymagania osób ceniących otwartą przestrzeń. Pokój dzienny został połączony z jadalnią i kuchnią, dzięki czemu wnętrze jest bardzo przestronne. Z pokoju dziennego można wyjść na wspomniany wcześniej duży taras. Przyjemnej atmosfery wnętrzu nada znajdujący się w tej części domu kominek. Otwarta kuchnia  jest rozwiązaniem nowoczesnym a zarazem funkcjonalnym. Przy pokoju dziennym architekt uwzględnił sypialnię z własną łazienką oraz garderobą, dzięki której można ograniczyć liczbę dużych szaf w pokoju. Projekt „Cytrus 6” powstał z myślą o osobach, które będą realizować dom murowany.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Wyjątkowy
Wyświetl cenę
201m2
parterowy
Wyjątkowy (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
201m2
parterowy
Willa Atrium
Wyświetl cenę
257m2
parterowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000