Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Carmen Magdalena Optima A

Powierzchnia użytkowa

156 m2

budowa domu Carmen Magdalena Optima A - New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Promocja, projekt w cenie budowy domu
Szczegóły:
Wybrany projekt przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Carmen Magdalena Optima A
Nazwa Pracowni: Alexanderstudio
Rodzaj domu: piętrowy
Garaż: podwójny

Opis domu Carmen Magdalena Optima A

Carmen Magdalena Optima A to nowoczesny dom piętrowy zakończony czterospadowym dachem o lekkim nachyleniu. W części najbardziej wysuniętej na południe znajduje się dwustanowiskowy garaż. Główny obszar na parterze zajmuje duży pokój dzienny łączony z kuchnią oraz jadalnią. Pokój został wyposażony w wykusz z dużymi przeszkleniami wykończonymi drewnianą stolarką. Na parterze znajduje się także łazienka, pomieszczenie gospodarcze, spiżarnia oraz gabinet. Na piętrz znajduje się strefa nocna wyposażona w trzy sypialnie, dwie łazienki oraz pralnię. Nad jadalnią znajduje się pustka odgrodzona balustradą. Dzięki temu, w domu można cieszyć się większymi przestrzeniami oraz dużą swobodą. Sypialnie na górze zostały wyposażone w balkony. Po zalogowaniu na naszej stronie internetowej mogą Państwo sprawdzić rzeczywiste koszty budowy domu Carmen Magdalena Optima A w technologii murowanej. Łączna powierzchnia użytkowa tego domu wynosi 156m2, co sprawia, że jest to projekt, który sprosta oczekiwaniom także większych rodzin.

 

Projekt domu Carmen Magdalena Optima - dane techniczne, sposób realizacji i wnętrze domu

 

Projekt domu Carmen to realizacja jednorodzinnego domu o atrakcyjnej bryle w jasnej tonacji. Budynek jest jednocześnie praktyczny i estetyczny, co jest jednym z najczęściej pojawiający się oczekiwań ze strony inwestorów. Interesują Państwa intrygujące domy piętrowe w stylu nowoczesnej rezydencji? Być może projekt  Carmen Magdalena Optima to właśnie idealne rozwiązanie dla Państwa. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami tej realizacji.

 

Jesteśmy firmą budowlaną New-House, która działa na rynku budowlanym już od 1991 roku. Nasze pierwsze kroki stawialiśmy w Warszawie, ale dzięki naszej wieloletniej intensywnej, profesjonalnej działalności oraz wybieraniu najlepszych specjalistów do współpracy, udało nam się rozszerzyć usługi na całą Polskę. Wybudowaliśmy już ponad tysiąc pięćset domów jednorodzinnych, które były mocno zróżnicowane pod kątem wielkości, ceny realizacji, a także stylu i formy budowy. W naszej działalności stawiamy na współpracę z profesjonalistami. Dzięki temu powstała nasza firmowa baza gotowych projektów domów jednorodzinnych. Mogą tam Państwo znaleźć tysiące świetnych, sprawdzonych gotowych  projektów domów jednorodzinnych od najlepszych pracowni projektowych w naszym kraju. Wśród nich znajduje się również projekt domu Carmen Magdalena Optima. Jeżeli są Państwo zainteresowani zapoznaniem się z pozostałymi propozycjami, zapraszamy na stronę: https://new-house.com.pl/projekty-domow. Dostępne tam filtry wyszukiwania powinny ułatwić Państwu znalezienie takiego projektu, który będzie odpowiadał wszystkim Państwa oczekiwaniom i potrzebom. Nasi specjaliści chętnie również Państwu pomogą w poszukiwaniach, zachęcamy do kontaktu.

 

Budowa domu według projektu Carmen Magdalena Optima

 

Carmen to dom, który został wykonany w stylu nowoczesnej elegancji. Połączenie elewacyjnej bieli z drewnianymi elementami ozdobnymi sprawia, że trudno przeoczyć tę realizację. Wyjątkowy efekt podkreślają także liczne przeszklenia o różnej wielkości, a także reprezentacyjne wejście do budynku. Dzięki temu, że dom jest piętrowy jego aranżacja jest zdecydowanie prostsza i przyjemniejsza niż w przypadku domów parterowych czy też domów z poddaszem  użytkowym. Można tutaj w prosty sposób wyznaczyć strefy użytkowe, które zapewnią domownikom jednocześnie miejsce na prywatność i sporą przestrzeń na wspólną integrację. Carmen Magdalena Optima to projekt realizowany z myślą o rodzinach cztero-, pięcioosobowych. Co więcej, duża przestrzeń wnętrza domu nie wiąże się z koniecznością posiadania bardzo dużej działki, co wielu inwestorów odnotuje bez wątpienia jako duży atut.

 

Dom Carmen jest wykonywany w tradycyjnej technologii murowanej. Do wykonania ścian zewnętrznych wykorzystywane są ściany z bloczku komórkowego (24 cm), a także styropian (20cm). Elewacja budynku jest pokryta jasnym, eleganckim tynkiem. W projekcie jest przewidziany strop Teriva, drewniana więźba dachowa. dach budynku jest czterospadowy, a kąt jego nachylenia wynosi 25 stopni.  Pokrycie dachowe jest wykonywane z użyciem dachówki ceramicznej.

Projekt Carmen Magdalena Optima przedstawia dom o dwóch kondygnacjach o łącznej powierzchni użytkowej liczącej dokładnie 156,10 metrów kwadratowych. Z kolei kubatura budynku wynosi 615 metrów sześciennych. Aby zrealizować budowę domu według tego projektu konieczne jest posiadanie działki o minimalnych wymiarach: 21,6 metrów szerokości oraz 26,2 długości. Warto również wiedzieć, że projekt Carmen jest w pełni zgodny z nowymi warunkami budowy domów jednorodzinnych - WT 2021. Wartość Ep dla tej realizacji to 68,22 kWh/(m²rok), natomiast wartość Euco to 27,50 kWh/(m²rok). Dzięki tami wartościom można uznać dom Carmen Magdalena Optima za dom energooszczędny. Ma to niebagatelnie pozytywny wpływ na późniejsze koszty eksploatacji budynku,

 

Dane techniczne budowy domu Carmen Magdalena Optima:

 

Powierzchnia użytkowa - 156,10 metrów kwadratowych

Powierzchnia zabudowy - 173 metrów kwadratowych

Kubatura -  615 metrów sześciennych

Kąt nachylenia dachu - 25 stopni

Wysokość budynku - 8,86 metrów

Szerokość elewacji - 13,60 metrów

Długość elewacji - 19,20 metrów 

Minimalna szerokość działki - 21,60 metrów

Minimalna długość działki - 26,20 metrów

Ep - 68,22 kWh/(m²rok)

Euco - 27,50 kWh/(m²rok)

 

Wnętrze domu w projekcie Carmen Magdalena Optima

 

Wnętrze domu Carmen jest tak przytulne i funkcjonalne, przede wszystkim dzięki zastosowaniu intuicyjnego podziału na strefy życia codziennego. Parter został przeznaczony na część dzienną i gospodarczą, natomiast piętro ma zapewnić domownikom intymność i prywatność, więc znajduje się tam strefa nocna.

 

Wchodząc do domu wprost z zewnątrz znajdą się Państwo w strefie dziennej, która dzięki zastosowaniu otwartej przestrzeni pomiędzy kolejnymi pomieszczeniami (salon, jadalnia, kuchnia) wydaje się jeszcze większa niż jest w rzeczywistości. Efekt dodatkowo podkreślają duże przeszklenia, które wychodzą bezpośrednio na przydomowy taras. Na parterze domu znajduje się również dodatkowy pokój, który można zaaranżować jako pokój gościnny, dodatkową sypialnię lub domowe biuro. Na parterze znajduje się również łazienka, która pozwala na większy komfort poruszania się po domu (nie trzeba udawać się specjalnie na piętro). W strefie gospodarczej domu znajduje się pralnia, kotłownia oraz wbudowany w bryłę budynku garaż dwustanowiskowy (36 metrów kwadratowych). 

 

Wielkość pomieszczeń na parterze w projekcie Carmen Magdalena Optima

 

 1. Wiatrołap - 4,90 metrów kwadratowych
 2. Kuchnia - 10,30 metrów kwadratowych
 3. Jadalnia - 14,80 metrów kwadratowych
 4. Pokój dzienny - 27,80 metrów kwadratowych
 5. Łazienka - 3,10 metrów kwadratowych
 6. Pokój/biuro - 16 metrów kwadratowych
 7. Korytarz - 10,30 metrów kwadratowych
 8. Pomieszczenie gospodarcze (pralnia) - 2 metry kwadratowe
 9. Garaż dwustanowiskowy - 36 metrów kwadratowych
 10. Kotłownia - 5,10 metrów kwadratowych

 

Piętro domu Carmen zostało dostosowane do rodziny liczącej około czterech członków. Znajdują się tutaj trzy sypialnie. Największa z wszystkich sypialni ma wbudowaną własną łazienkę, a także garderobę. Dodatkowo na przestrzeni piętra znajduje się również kolejna łazienka - do wspólnego użytku wszystkich domowników. Na piętrze znalazło się także miejsce na kolejne pomieszczenie gospodarcze, dzięki czemu organizacja wnętrza będzie znacznie prostsza i bardziej funkcjonalna.

 

Wielkość pomieszczeń na piętrze w projekcie Carmen Magdalena Optima

 

 1. Korytarz - 6,80 metrów kwadratowych
 2. Łazienka - 6,60 metrów kwadratowych
 3. Pomieszczenie gospodarcze - 7,50 metrów kwadratowych
 4. Sypialnia - 15,50 metrów kwadratowych
 5. Sypialnia - 16 metrów kwadratowych
 6. Garderoba - 4,60 metrów kwadratowych
 7. Łazienka - 5,70 metrów kwadratowych
 8. Sypialnia - 16,70 metrów kwadratowych

 

Budowa domu Carmen Magdalena Optima z firmą New-House

 

Spodobał się Państwu ten projekt domu piętrowego? Może się on stać Państwa wymarzonym domem jednorodzinnym. Zachęcamy do podjęcia współpracy z firmą New-House. Zadbamy o każdy szczegół tej realizacji, tak aby byli Państwo w pełni zadowoleni. Nasza firma od 1991 roku specjalizuje się w kompleksowej budowie domów, która pozwala na pełne wsparcie klienta na każdym etapie budowy. Co więcej, taka forma budowy domu wiąże się z uzyskaniem przez Państwa aż dziesięcioletniej gwarancji jakości na całą realizację. Zachęcamy do współpracy - wykonamy dla Państwa projekt domu Carmen w sposób sprawny i solidny. Bez wątpienia będą Państwo zadowoleni!

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Riwiera 3 (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
214m2
piętrowy
CARMEN magdalena optima piętrowy
Wyświetl cenę
154m2
piętrowy
Carmen Magdalena Lux (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
188m2
piętrowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000