Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Sardynia B

Powierzchnia użytkowa

82 m2

budowa domu Sardynia B - New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Szczegóły:
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Sardynia B
Nazwa Pracowni: Słonecznedomy
Rodzaj domu: parterowy
Garaż: jednostanowiskowy

Opis domu Sardynia B

Projekt „Sardynia B” to mały dom parterowy o powierzchni użytkowej 81,90 m2. Idealny do zbudowania na działce o minimalnej powierzchni 22,84 x 18,05 m. Budynek został przykryty wielospadowym dachem o kącie nachylenia 28 stopni. Charakter tego domu podkreślają jasne tynki, drewniana stolarka oraz grafitowe pokrycie dachu. Na niedużej powierzchni użytkowej zaprojektowano komfortowy układ funkcjonalny. Główną zaletą projektu „Sardynia B” jest część dzienna, którą tworzy salon z kominkiem, jadalnia oraz otwarta kuchnia o łącznej powierzchni 29,1 m2. Obok kuchni znajduje się praktyczne pomieszczenie gospodarcze, które sprawdzi się jako miejsce na piec gazowy lub pralnia, spiżarnia. W części nocnej znajdują się trzy sypialnie oraz wspólna łazienka z miejscem na wannę. Atutem głównej sypialni jest widok na ogród oraz wnęka na pojemne szafy garderobiane. Uzupełnieniem projektu domu „Sardynia B” jest wiatrołap, korytarz, WC oraz jednostanowiskowy garaż. Projekt powstał z myślą o Inwestorach, którzy planują budować dom jednorodzinny w technologii murowanej. Wygląd doskonale wkomponuje się w każdą działkę. Nieskomplikowana konstrukcja pozwoli na niskie koszty budowy i użytkowania. Spełni oczekiwania czteroosobowej rodziny. Projekt dostępny jest również w wersji- bez garażu „Sardynia A”.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

E-144
Wyświetl cenę
102m2
parterowy
Ariel 2
Wyświetl cenę
107m2
parterowy
As 2
Wyświetl cenę
128m2
parterowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000