Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

La Coruna B

Powierzchnia użytkowa

304 m2

budowa domu La Coruna B - New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Ceny aktualne na dzień 16.08.2022
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Kup ten projekt
Cena projektu: 6 700 PLN brutto
Szczegóły:
Projekt, adaptacja projektu oraz pozwolenie na budowę przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: La Coruna B
Nazwa Pracowni: Słonecznedomy
Rodzaj domu: z poddaszem
Garaż: podwójny

Opis domu La Coruna B

„La Coruna B” to projekt domu z poddaszem użytkowym przeznaczony do zabudowy bliźniaczej. Konstrukcja budynku została przykryta dwuspadowym dachem  o kącie nachylenia 38 stopni. Bryła budynku zaprojektowana została w tradycyjnym stylu z bogatym programem funkcjonalnym. Wejście do domu zostało ciekawie zaakcentowane zadaszeniem. Od strony ogrodu uwzględniono ażurową pergolę nawiązującą do drewnianych detali na elewacji domu. Część główną domu tworzy przestronna otwarta strefa dzienna- salon z kominkiem został połączony z kuchnią oraz jadalnią. Tuż obok kuchni zaprojektowano praktyczną spiżarnię tworząc część gospodarczą. Atutem strefy dziennej jest usytuowanie od strony ogrodu oraz uatrakcyjnienie rozległym tarasem idealnym do spędzania czasu na powietrzu. Dodatkowo na parterze znajduje się pokój gościnny, który sprawdzi się również jako gabinet do pracy. W sąsiedztwie projekt „La Coruna B” uwzględnia dużą łazienkę z prysznicem, kotłownię, pomieszczenie gospodarcze na sprzęt ogrodowy oraz jednostanowiskowy garaż. Poddasze domu to prywatna część mieszkańców, w której znajdują się cztery sypialnie, wspólna łazienka oraz pokój nad garażem, który można dostosować do indywidualnych potrzeb domowników. Technologia murowana projektu „La Coruna B” zapewni trwałość konstrukcji na długie lata. Wygląd projektu doskonale wkomponuje się w każde otoczenie. Projekt przeznaczony jest dla wieloosobowej rodziny poszukującej komfortowych rozwiązań. Zwarta bryła sprawia, że dom będzie ekonomiczny w budowie.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Willa Siedziba (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
282m2
z poddaszem
Rezydencja
Wyświetl cenę
312m2
z poddaszem
Willa Siedziba
Wyświetl cenę
282m2
z poddaszem

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000