Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Bora Bora

Powierzchnia użytkowa

92 m2

budowa domu Bora Bora - New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Szczegóły:
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Bora Bora
Nazwa Pracowni: Słonecznedomy
Rodzaj domu: parterowy
Garaż: jednostanowiskowy

Opis domu Bora Bora

„Bora Bora” to projekt domu jednorodzinnego parterowego, którego powierzchnia użytkowa wynosi 91,50 m2. Przeznaczony jest do zbudowania na działce o minimalnej powierzchni 24,04 x 16,34 m. Budynek został przykryty dwuspadowym dachem o kącie nachylenia 25 stopni. Charakter tego domu akcentuje wejście do domu i taras z niewielkim zadaszeniem oraz grafitową cegłą klinkierową kontrastująca z jasnym tynkiem. Nowoczesność domu podkreśla brak okapów i ciekawie zaprojektowane oświetlenie elewacji. Część dzienną tworzy salon z jadalnią oraz otwarta kuchnia. Zaletą kuchni jest obecność pomieszczenia gospodarczego, który sprawdzi się w roli spiżarni. Część nocna to intymna strefa domowników, w której znajdują się trzy sypialnie oraz jasna łazienka. Atutem głównej sypialni jest widok na ogród i wyjście na taras oraz duża szafa garderobiana. Uzupełnieniem projektu domu jest jednostanowiskowy garaż, kotłownia oraz nieduży korytarz. Zalecana przez architekta realizacja gotowego projektu „Bora Bora” w technologii murowanej zapewni trwałość konstrukcji na długie lata. Uniwersalny wygląd doskonale wkomponuje się w każdą działkę. Projekt charakteryzuje się niedużą powierzchnią użytkową a przy tym prostą i ekonomiczną bryłą. Spełni oczekiwania kilku osobowej rodziny a firma budowlana New-House wybuduje go pod klucz.  

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

E-144
Wyświetl cenę
102m2
parterowy
Ariel 2
Wyświetl cenę
107m2
parterowy
As 2
Wyświetl cenę
128m2
parterowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000