Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Andora B

Powierzchnia użytkowa

80 m2

budowa domu Andora B - New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Szczegóły:
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Andora B
Nazwa Pracowni: Słonecznedomy
Rodzaj domu: parterowy
Garaż: jednostanowiskowy

Opis domu Andora B

Projekt „Andora B” to mały dom parterowy o powierzchni użytkowej 79,80 m2. Przeznaczony jest do zbudowania na wąskiej działce o minimalnej powierzchni 22,84 x 18,00 m. Budynek został przykryty wielospadowym dachem o kącie nachylenia 28 stopni. Charakter tego domu podkreślają jasne materiały na elewacji. W projekcie uwzględniono jednostanowiskowy garaż. Niewielki korytarz oddziela główne strefy domu- dzienną i nocną.  Część dzienną tworzy jasny salon z kominkiem, kuchnia i jadalnia o łącznej powierzchni 28,5 m2. W części nocnej zaprojektowano trzy sypialnie. Główna sypialnia posiada widok na ogród a także wnękę na szafy garderobiane. Ze względu na niedużą powierzchnię domu architekt uwzględnił jedną łazienkę. Uzupełnieniem projektu domu jest wiatrołap z miejscem na pojemne szafy oraz pomieszczenie gospodarcze, które może pełnić rolę kotłowni, pralni lub też spiżarni. Zalecana przez architekta realizacja projektu „Andora B” w technologii murowanej zapewni trwałość konstrukcji na długie lata. Wygląd domu doskonale wkomponuje się w każdą działkę. Główną zaletą projektu są niskie koszty budowy i użytkowania. Spełni oczekiwania czteroosobowej rodziny poszukującej komfortowego układu wnętrz.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

E-144
Wyświetl cenę
102m2
parterowy
Ariel 2
Wyświetl cenę
107m2
parterowy
Z35 A bG
Wyświetl cenę
123m2
parterowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000