Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Miramar B

Powierzchnia użytkowa

284 m2

budowa domu Miramar B - New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Ceny aktualne na dzień 16.08.2022
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Kup ten projekt
Cena projektu: 6 300 PLN brutto
Szczegóły:
Projekt, adaptacja projektu oraz pozwolenie na budowę przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Miramar B
Nazwa Pracowni: Słonecznedomy
Rodzaj domu: z poddaszem
Garaż: podwójny

Opis domu Miramar B

„Miramar B” to projekt domu w zabudowie bliźniaczej z poddaszem użytkowym oraz ze strychem do adaptacji. Wąska bryła sprawia, że projekt można zrealizować na bardzo wąskich działkach. Zastosowane materiały gwarantują nowoczesny wygląd domu ale i niskie koszty realizacji tego projektu, co wpływa na energooszczędność domu „Miramar B” . Bryła budynku zachwyca kolorystyką zastosowanych materiałów wykończeniowych oraz podziałem elewacji. Część dzienną tworzy przestronny, jasny salon z jadalnią oraz otwarta kuchnia o łącznej powierzchni 44 m2. Usytuowana od frontu część gospodarcza obejmuje garaż dwustanowiskowy oraz pomieszczenie gospodarcze- kotłownię. Na dolnej kondygnacji przewidziano także wiatrołap, korytarz z którego dostaniemy się do niedużego WC pod schodami. Poddasze to prywatna strefa mieszkańców, w której znajdują się cztery sypialnie. Sypialnia główna posiada oddzielną garderobę, łazienkę oraz widok na ogród. Uzupełnieniem kondygnacji poddasza domu jest łazienka oraz pralnia. Program funkcjonalny domu przewiduje trzecią kondygnację – strych do indywidulanej adaptacji. Zalecana przez architekta realizacja gotowego projektu „Miramar B” w technologii murowanej zapewni trwałość konstrukcji na długie lata. Dzięki uniwersalnemu wyglądowi ładnie wkomponuje się w każdą działkę. Projekt przeznaczony jest dla wieloosobowej rodziny.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Willa Siedziba (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
282m2
z poddaszem
Rezydencja
Wyświetl cenę
312m2
z poddaszem
Willa Parkowa 4 (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
166m2
z poddaszem

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000