Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Medulin A

Powierzchnia użytkowa

156 m2

budowa domu Medulin A- New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Promocja, projekt w cenie budowy domu
Szczegóły:
Wybrany projekt przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Medulin A
Nazwa Pracowni: Słonecznedomy
Rodzaj domu: z poddaszem
Garaż: podwójny

Opis domu Medulin A

Projekt „Medulin A” to dom z poddaszem użytkowym o powierzchni użytkowej 156,00 m2. Przeznaczony jest do zbudowania na działce o minimalnej powierzchni 18,69 x 28,79 m. Przykryty został dwuspadowym dachem o kącie nachylenia 40 stopni. Budynek zachwyca ciekawymi detalami – brak okapów, system rynnowy oraz zadaszenie nad częścią tarasu. Duże powierzchnie przeszkleń wypełnią przestrzeń naturalnym światłem, zapewniając nowoczesny wygląd domu. Część dzienną tworzy przestronny salon połączony z kuchnią i jadalnią. Na parterze zadbano również o pokój, który może pełnić rolę gabinetu czy pokoju gościnnego oraz główna sypialnia z garderobą. Uzupełnieniem części dziennej jest łazienka, pomieszczenie gospodarcze a także dwustanowiskowy garaż. Na poddaszu znajdują się dwie sypialnie oraz wspólna łazienka. Architekt zaleca realizację gotowego projektu „Medulin A” w technologii murowanej, która zapewni trwałość konstrukcji na długie lata. Efektowny wygląd projektu doskonale wkomponuje się w każdą działkę. Projekt przeznaczony jest dla rodziny poszukującej prostej bryły ale z ciekawie zaplanowanym układem funkcjonalnym.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

DIANA grande b szeregowy - z poddaszem
Wyświetl cenę
142m2
z poddaszem
Dom przy Cyprysowej 10 (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
130m2
z poddaszem
Ofelia
Wyświetl cenę
170m2
z poddaszem

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000