Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Bitola

Powierzchnia użytkowa

179 m2

budowa domu Bitola - New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Szczegóły:
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Bitola
Nazwa Pracowni: Słonecznedomy
Rodzaj domu: piętrowy
Garaż: jednostanowiskowy

Opis domu Bitola

„Bitola” to projekt piętrowego domu jednorodzinnego, którego powierzchnia użytkowa wynosi 178,60 m2, zaprojektowany w stylu miejskiej rezydencji. Przeznaczony jest do zbudowania na działce o minimalnej powierzchni 24,74 x 19,64 m. Konstrukcja budynku została przykryta czterospadowym dachem o kącie nachylenia 20 stopni. Bryła budynku zachwyca dzięki elewacji z kamiennej okładziny, drewnianej stolarce okiennej oraz dachówce ceramicznej. Zaletą projektu „Bitola” są duże powierzchnie przeszkleń oraz okna narożne na piętrze. Praktycznym rozwiązaniem jest zadaszenie nad strefą wejściową i nad tarasem. Część główną domu tworzy przestronna otwarta strefa dzienna- salon połączony z kuchnią i spiżarnią oraz jadalnia. Dodatkowo na parterze znajduje się pokój gościnny, który może pełnić rolę gabinetu. W projekcie zadbano o łazienkę z prysznicem, dwa pomieszczenia gospodarcze (pralnia i kotłownia) w także dwustanowiskowy garaż. Część nocną – piętro tworzą cztery sypialnie. Sypialnia główna posiada własną komfortową łazienkę i garderobę. Uzupełnieniem piętra projektu jest taras nad garażem o powierzchni 55 m2. Zalecana przez architekta realizacja gotowego projektu „Bitola” w technologii murowanej zapewni trwałość konstrukcji na długie lata. Dzięki uniwersalnemu wyglądowi doskonale wkomponuje się w każde otoczenie. Projekt przeznaczony jest dla wieloosobowej rodziny poszukującej funkcjonalnych rozwiązań i wygodnego wnętrza. Nowoczesny projekt „Bitola” firma budowlana New-House zrealizuje pod klucz.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

CARMEN magdalena optima piętrowy
Wyświetl cenę
154m2
piętrowy
Tytan 3 (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
150m2
piętrowy
Riwiera 2 (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
163m2
piętrowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000