Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Dom przy Bukowej 20

Powierzchnia użytkowa

90 m2

Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Szczegóły:
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Dom przy Bukowej 20
Nazwa Pracowni: Galeria domów
Rodzaj domu: parterowy
Garaż: jednostanowiskowy

Opis domu Dom przy Bukowej 20

Gotowy projekt „Dom przy Bukowej 20” to jednorodzinny dom parterowy, który może zostać zrealizowany na działce o minimalnej szerokości 22 m oraz minimalnej długości 18 m. Architekt stworzył ten projekt z myślą o 2-4 osobowej rodzinie planującej budowę domu murowanego. Zalecanymi materiałami do jego realizacji jest m.in. pustak 25 mc, styropian 20 cm i dachówka cementowa albo ceramiczna. Powierzchnia użytkowa projektu wynosi 90 m2, powierzchnia zabudowy 150,75 m2, kubatura 533,66 m3, wysokość 6,90 m a kąt nachylenia dachu 30 stopni. Konstrukcja budynku została przykryta dwuspadowym dachem, który podkreśla tradycyjny wygląd domu. Projekt przeznaczony jest do zabudowy wolnostojącej. Po wejściu do domu znajdziemy się w dość przestronnym wiatrołapie w którym mamy miejsce na szafę wnękową. W prawej części domu została zaprojektowana część dzienna. W części dziennej architekt zaprojektował pokój dzienny o powierzchni 26,10 m2 który połączył z otwartą kuchnią o powierzchni 7,53 m2. Z pokoju dziennego domownicy mogą wyjść na częściowo zadaszony taras, który łączy dom z ogrodem. W lewej części domu znajduje się część garażowa oraz nocna. W tej części mamy garaż przez który przechodzi się do kotłowni oraz trzy pokoje, łazienkę i osobną toaletę. „Dom przy Bukowej 20” to dom tani w budowie, który zapewni przyszłym mieszkańcom komfort i wygodę.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Anabela ENERGO PLUS (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
81m2
parterowy
Pelikan V
Wyświetl cenę
100m2
parterowy
Przejrzysty-wariant VI C365f (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
53m2
parterowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000