Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Dom przy Bukowej 19

Powierzchnia użytkowa

82 m2

Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Szczegóły:
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Dom przy Bukowej 19
Nazwa Pracowni: Galeria domów
Rodzaj domu: parterowy
Garaż: jednostanowiskowy

Opis domu Dom przy Bukowej 19

„Dom przy Bukowej 19” to propozycja niedużego domu parterowego z zaprojektowanym w bryle budynku jednostanowiskowym garażem. Projekt charakteryzuje się prostą bryłą, która została przykryta dwuspadowym dachem o kącie nachylenia 30 stopni. „Dom przy Bukowej 19” będzie się ładnie prezentował zarówno na działce w mieście jak i na tej pod miastem. Aby zrealizować ten projekt minimalne wymiary działki powinny wynosić 21,95 m szerokości i 17,25 m długości. Dzięki tradycyjnym rozwiązaniom realizacja tego projektu będzie łatwa, szybka i nie pochłonie wielu środków finansowych. Parametry techniczne wyglądają następująco: powierzchnia użytkowa 82,25 m2, powierzchnia zabudowy 139,01 m2, kubatura 492,09 m3, powierzchnia dachu 202,25 m2, wysokość 6,69 m, powierzchnia garażu 19,16 m2. Strefa dzienna projektu „Dom przy Bukowej 19” obejmuje pokój dzienny o powierzchni 23,86 m2 połączony z otwarta kuchnią o powierzchni 6,72 m2. Zaprojektowana w ten sposób strefa dzienna będzie sprzyjać integracji, gdyż pomimo sporządzania w kuchni potraw będzie można w dalszym ciągu uczestniczyć w rozmowach z osobami przebywającymi w salonie. W części nocnej zostały zaprojektowane trzy pokoje, które spełnią potrzeby 2-4 osobowej rodziny. Poza częścią dzienną i nocną w projekcie mamy również garaż przez który przechodzi się do kotłowni, łazienkę, osobne WC i przestronny wiatrołap z miejscem na dużą szafę wnękową. „Dom przy Bukowej 19” to dom parterowy, dzięki czemu poruszanie się po nim będzie bardzo wygodne.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Ariel 2
Wyświetl cenę
107m2
parterowy
E-112
Wyświetl cenę
123m2
parterowy
Anabela ENERGO PLUS (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
81m2
parterowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000