Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Dom przy Przyjemnej 19 bis

Powierzchnia użytkowa

80 m2

Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Szczegóły:
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Dom przy Przyjemnej 19 bis
Nazwa Pracowni: Galeria domów
Rodzaj domu: parterowy
Garaż: podwójny

Opis domu Dom przy Przyjemnej 19 bis

„Dom przy Przyjemnej 19 bis” to dom parterowy charakteryzujący się prostą, tradycyjną bryłą, która została przykryta dwuspadowym dachem. W bryle budynku architekt zaprojektował dwustanowiskowy garaż, który będzie wygodnym rozwiązaniem dla rodziny korzystającej z dwóch samochodów. Powierzchnia garażu wynosi 30,91 m2. Prosta bryła budynku znacznie przyspieszy proces realizacji i obniży jej koszty. „Dom przy Przyjemnej 19 bis” przeznaczony jest na działkę, której minimalna szerokość wynosi 22,5 m a minimalna długość 19,35 m. Powierzchnia użytkowa domu wynosi 80 m2, powierzchnia zabudowy 149,65 m2 a kąt nachylenia dachu 30 stopni. Dom został zaprojektowany w technologii murowanej. Część nocna projektu składa się z dwóch pokoi, które spełnią potrzeby 2-4 osobowej rodziny. W części dziennej architekt zaprojektował pokój dzienny o powierzchni 23,02 m2 połączony z kuchnią o powierzchni 12,41 m2. Dzięki połączeniu tych pomieszczeń wnętrze jest jasne i przestronne. Nie powtarzalnej atmosfery wnętrzu zapewni znajdujący się w części dziennej kominek. Poza częścią dzienną i nocną projekt obejmuje również jedną, ogólnodostępną łazienkę, kotłownię oraz wiatrołap. Projekt „Dom przy Przyjemnej 19 bis” pomimo niedużej powierzchni użytkowej zapewni komfort i wygodę przyszłym mieszkańcom.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

E-144
Wyświetl cenę
102m2
parterowy
Ariel 2
Wyświetl cenę
107m2
parterowy
As 2
Wyświetl cenę
128m2
parterowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000