Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Dom przy Bukowej 17

Powierzchnia użytkowa

75.9 m2

Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Szczegóły:
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Dom przy Bukowej 17
Nazwa Pracowni: Galeria domów
Rodzaj domu: parterowy
Garaż: jednostanowiskowy

Opis domu Dom przy Bukowej 17

„Dom przy Bukowej 17” to dom w tradycyjnym stylu, który charakteryzuje się typową bryłą. Konstrukcja budynku została zwieńczona prostym, dwuspadowym dachem o kącie nachylenia 30 stopni. „Dom przy Bukowej 17” to dom parterowy z jednostanowiskowym garażem o powierzchni 19,16 m2 mieszczącym się w bryle budynku. Powierzchnia użytkowa tego domu wynosi 75,90 m2, powierzchnia zabudowy 139,01 m2, kubatura 492,09 m3, wysokość 6,69 m i powierzchnia dachu 202,25 m2. Projekt powstał z myślą o osobach planujących budowę domu w technologii murowanej i będzie się ładnie prezentował na działce, której minimalna szerokość to 21,95 m i długość 17,25 m. Poruszanie się po domu będzie bardzo komfortowe ze względu na brak schodów. Po wejściu do domu znajdujemy się w wiatrołapie z miejscem na dużą szafę. Z wiatrołapu przechodzimy do holu z którego mamy dostęp do znajdującej się w prawej części domu strefy dziennej oraz znajdującej się w lewej części domu strefy nocnej. W strefie dziennej architekt zaprojektował pokój dzienny o powierzchni 19,37 m2 oraz kuchnię o powierzchni 6,58 m2. Przyjemnego klimatu wnętrzu nada znajdujący się w pokoju dziennym kominek, który sprawdzi się również w sezonie grzewczym. W strefie nocnej znajdują się trzy pokoje, która zaspokoją potrzeby 2-4 osobowej rodziny oraz łazienka. Przy łazience została zaprojektowana praktyczna pralnia. „Dom przy Bukowej 17” to dom o prostej bryle, który przypadnie do gustu zwolennikom klasycznych rozwiązań.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Ariel 2
Wyświetl cenę
107m2
parterowy
E-112
Wyświetl cenę
123m2
parterowy
Pelikan V
Wyświetl cenę
100m2
parterowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000