Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Dom przy Bukowej 16

Powierzchnia użytkowa

65 m2

Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Szczegóły:
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Dom przy Bukowej 16
Nazwa Pracowni: Galeria domów
Rodzaj domu: parterowy
Garaż: jednostanowiskowy

Opis domu Dom przy Bukowej 16

„Dom przy Bukowej 16” to nieduży dom parterowy z jednostanowiskowym garażem w linii budynku. Projekt ten będzie ciekawą propozycją na działkę o minimalnych wymiarach 20,6 m x 16,95 m. Cechą charakterystyczną tego projektu jest prosta, klasyczna bryła, dzięki której proces realizacji będzie szybki. Parametry techniczne projektu „Dom przy Bukowej 16” przedstawiają się następująco: powierzchnia użytkowa 65 m2, powierzchnia zabudowy 119,06 m2, kubatura 421,47 m3 i kąt nachylenia dachu 30 stopni. Projekt należy do kategorii domów z kalenicą skierowaną równolegle do drogi. Tradycyjny wygląd projektu sprawia, że przypadnie on do gustu osobom ceniącym proste i klasyczne rozwiązania. Ładnie wpiszę się w działkę w mieście jak i pod miastem. Część dzienna projektu to pokój dzienny połączony z aneksem kuchennym o łącznej powierzchni 20,76 m2. Z pokoju dziennego można wyjść na taras, który łączy dom z ogrodem. Obok części dziennej została zaprojektowana kotłownia a tuż za nią łazienka. W części zaprojektowano trzy pokoje, która sprawdzą się w przypadku 2-4 osobowej rodziny. Dom pomimo niedużej powierzchni użytkowej zapewni wygodę przyszłym mieszkańcom. Tradycyjne rozwiązania w nim uwzględnione sprawiają, że realizacja nie pochłonie wielu środków finansowych.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Anabela ENERGO PLUS (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
81m2
parterowy
Pelikan V
Wyświetl cenę
100m2
parterowy
Przejrzysty-wariant VI C365f (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
53m2
parterowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000