Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Dom przy Alabastrowej 38

Powierzchnia użytkowa

98 m2

Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Szczegóły:
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Dom przy Alabastrowej 38
Nazwa Pracowni: Galeria domów
Rodzaj domu: z poddaszem
Garaż: jednostanowiskowy

Opis domu Dom przy Alabastrowej 38

Projekt „Dom przy Alabastrowej 38” jest propozycją skierowaną rodziny szukającej projektu w tradycyjnym stylu. Jest to dom parterowy z poddaszem użytkowym, którego powierzchnia użytkowa wynosi  109,58 m2, powierzchnia zabudowy 112,46 m2, kubatura 612,19 m3 a powierzchna dachu 152,77 m2. Projekt ten może zostać zrealizowany na działce, której minimalne wymiary to 22,1 m szerokości i 15,6 m długości. Bryłę budynku zaprojektowano na planie prostokąta, co znacznie ułatwi i przyspieszy jego realizację. Konstrukcja budynku została zwieńczona dachem dwuspadowym o kącie nachylenia 40 stopni, którego urozmaiceniem jest jedna frontowa lukarna. W linii budynku architekt uwzględnił jednostanowiskowy garaż o powierzchni 20,72 m2 nad którym zaprojektowano taras. Na parterze w lewej części domu architekt zaprojektował strefę dziennej w której znajduje się pokój dzienny o powierzchni 20 m2 oraz kuchnia o powierzchni 9,55 m2. Ciekawym i jednocześnie praktycznym rozwiązaniem jest znajdująca się w kuchni spiżarka, dzięki której domownicy zyskają więcej miejsca do przechowywania produktów. Poza strefą dzienną na parterze znajduje się również pralnia, łazienka, kotłownia przez którą można przejść do garażu, wiatrołap oraz jeden pokój. Na użytkowym poddaszu mamy trzy sypialnie i rodzinną łazienkę. Z największej sypialni można wyjść na znajdujący się nad garażem taras. Ciekawa propozycja wykończenia elewacji, sprawia, że „Dom przy Alabastrowej 38” będzie się wyróżniał na tle innych budynków.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Faro
Wyświetl cenę
103m2
z poddaszem
SEJ-PRO 072 ENERGO (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
80m2
z poddaszem
Dom przy Cyprysowej 44
Wyświetl cenę
117m2
z poddaszem

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000