Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Dom przy Bukowej 14

Powierzchnia użytkowa

85 m2

Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Szczegóły:
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Dom przy Bukowej 14
Nazwa Pracowni: Galeria domów
Rodzaj domu: parterowy
Garaż: bez garazu

Opis domu Dom przy Bukowej 14

„Dom przy Bukowej 14” to propozycja na działkę o minimalnych wymiarach 19,8 m x 17,25. Budynek można zrealizować w zabudowie wolnostojącej. Powierzchnia użytkowa domu wynosi 85,08 m2 a powierzchnia zabudowy 118,40 m2. Projekt charakteryzuje się prostą bryłą, która została przykryta dwuspadowym dachem o kącie nachylenia 30. Praktycznym rozwiązaniem jest zadaszenie nad wejściem. „Dom przy Bukowej 14” to dom parterowy w którym odnajdzie się 2-4 osobowa rodzina szukająca domu w stylu tradycyjnym, którego realizacja nie pochłonie wielu środków finansowych. Tradycyjny styl budynku sprawia, że będzie się on ładnie prezentował na każdej działce. Pierwszym pomieszczeniem do którego się wchodzi jest wiatrołap w którym domownicy będą mieli miejsce na dużą szafę wnękową. Następnie z wiatrołapu przechodzi się do holu. Po prawej stronie architekt zaprojektował część dzienną. W części dziennej znajduje się pokój dzienny o powierzchni 22,10 m2, który został połączony z kuchnią o powierzchni 8,65 m2. Połączenie tych pomieszczeń jest dobry rozwiązaniem dla osób, które cenią integrację, gdyż nawet w czasie sporządzania posiłków będą mogli uczestniczyć w rozmowach z domownikami przebywającymi w pokoju dziennym. Kalenica w tym projekcie jest skierowana równolegle do drogi. Zalecaną technologią realizacji jest technologia murowana a proponowane materiały to m.in. pustak 25 cm, styropian 25 cm i dachówka ceramiczna albo betonowa.

 

Gotowy projekt domu - projekt techniczny

 

1. Wiatrołap 4,99 m²

2. Hall 8,32 m²

3. Pokój 10,07 m²

4. Pokój 12,02 m²

5. Pokój 12,02 m²

6. Łazienka 5,56 m²

7. Wc 1,35 m²

8. Kotłownia 7,12 m²

9. Pokój dzienny 22,10 m²

10. Kuchnia 8,65 m²

Razem rzut parteru 92,20 m²

 

Dane techniczne

Ściany zewnętrzne: pustak 25 cm, styropian 20 cm.

Ściany nośne: pustak 25 cm.

Strop: monolityczny żelbetowy.

Pokrycie dachu: kąt nachylenia 30°, pokrycie - dachówka ceramiczna lub betonowa.

Instalacja solarna.

 

Projekt domu Dom przy Bukowej 14

 

Energooszczędny, szybki i tani w budowie dom z lubianej serii Domów przy Bukowej. Gotowy projekt Dom przy Bukowej 14 to propozycja niewielkiego parterowego domu energooszczędnego. Wykonany w technologii tradycyjnej, murowanej i dostosowany do najnowszych warunków technicznych. Dokumentacja udostępniana w 4 egzemplarzach, zawiera dodatkowe projekty instalacji solarnej i wentylacji mechanicznej z rekuperacją oraz schemat połączeń teletechnicznych. Układ funkcjonalny przewiduje otwartą, słoneczną część dzienną, na którą składa się salon i kuchnia. Doskonale doświetlona z trzech stron przestrzeń posiada przesuwne drzwi tarasowe, prowadzące do zielonej strefy ogrodu. Centralnie ulokowany kominek nadaje charakter wnętrzu i tworzy przytulny klimat, szczególnie w jesienno-zimowe wieczory. Bukowa 14 oferuje 3 sypialnie, pralnie połączoną z kotłownią, kompletnie wyposażoną łazienkę oraz dodatkową toaletę. Dom posiada pojemny strych, dostępny poprzez opuszczane schody, na którym z powodzeniem można magazynować niepotrzebne na co dzień rzeczy. Elewacja budynku została ozdobiona naturalnym drewnem i kamieniem i jest utrzymana w stonowanych kolorach. Gotowy projekt domu, dzięki przemyślanej konstrukcji, jest szybki i tani w budowie oraz ekonomiczny w użytkowaniu. Doskonały wariant dla 4-5 osobowej rodziny, ceniącej komfort połączony z ekonomią użytkowania.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Ariel 2
Wyświetl cenę
107m2
parterowy
Z35 A bG
Wyświetl cenę
123m2
parterowy
E-112
Wyświetl cenę
123m2
parterowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000