Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Dom przy Cyprysowej 56

Powierzchnia użytkowa

102 m2

Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Szczegóły:
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Dom przy Cyprysowej 56
Nazwa Pracowni: Galeria domów
Rodzaj domu: z poddaszem
Garaż: bez garazu

Opis domu Dom przy Cyprysowej 56

Dom parterowy z poddaszem użytkowym o nazwie „Dom przy Cyprysowej 56” jest propozycją skierowaną do osób posiadających działkę o minimalnych wymiarach 17,1 m x 17,1 m. Powierzchnia użytkowa tego domu wynosi 102,93 m2 a powierzchnia zabudowy 83,36 m2. Projekt nie uwzględnia garażu. „Dom przy Cyprysowej 56” zapewni komfort i wygodę 4-6 osobowej rodzinie. Konstrukcja budynku powstała na planie kwadratu a proste i klasyczne rozwiązania w nim uwzględnione znacznie ułatwią i przyspieszą jego realizację. Dom został zwieńczony dachem dwuspadowym o kącie nachylenia 40 stopni. Wykonanie takiego dachu jest ekonomiczne i szybkie. Pierwszym pomieszczeniem do którego się wchodzi jest wiatrołap po którego prawej stronie znajduje się kotłownia. Z wiatrołapu przechodzi się do holu. Po prawej stronie mamy niewielką łazienkę a dalej pralnię oraz jeden pokój, który domownicy będą mogli przeznaczyć na pokój gościnny albo gabinet. Po lewej stronie holu architekt zaprojektował część dzienną, która obejmuje pokój dzienny o powierzchni 21,49 m2 oraz kuchnię o powierzchni 9,71 m2. Praktycznym pomieszczeniem jest uwzględniona w kuchni spiżarka o powierzchni 0,93 m2 w której domownicy będą mogli przechowywać różne produkty. Przyjemnego klimatu wnętrzu nada znajdujący się w części dziennej kominek. Na użytkowym poddaszu architekt zaprojektował część nocną, która obejmuje trzy pokoje i rodzinną łazienkę. „Dom przy Cyprysowej 56” to propozycja domu w tradycyjnym stylu z prostymi i klasycznymi rozwiązaniami.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Faro
Wyświetl cenę
103m2
z poddaszem
SEJ-PRO 072 ENERGO (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
80m2
z poddaszem
HomeKONCEPT-65
Wyświetl cenę
73m2
z poddaszem

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000