Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Dom przy Bukowej 8

Powierzchnia użytkowa

106 m2

Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Szczegóły:
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Dom przy Bukowej 8
Nazwa Pracowni: Galeria domów
Rodzaj domu: parterowy
Garaż: podwójny

Opis domu Dom przy Bukowej 8

„Dom przy Bukowej 8” to propozycja gotowego projektu domu skierowana do 2-4 osobowej rodziny. Powierzchnia użytkowa domu wynosi 106,37 m2, powierzchnia zabudowy 197,54 m2 a kubatura 699,40 m3. „Dom przy Bukowej 8” to dom parterowy, który charakteryzuje się prostą bryłą zaprojektowaną na planie prostokąta. Konstrukcja została przykryta dwuspadowym dachem o kącie nachylenia 30 stopni. Autor projektu uwzględnił w nim dwustanowiskowy garaż o powierzchni 32,56 m2, który będzie wygodnym rozwiązaniem dla rodzin korzystających z dwóch samochodów. Wygląd zewnętrzny projektu nawiązuje do stylu tradycyjnego. Pierwszym pomieszczeniem w którym się znajdziemy po wejściu do domu jest niewielki wiatrołap z którego przechodzi się do holu. Po prawej stronie mamy ciekawie prezentującą się część dzienną w której pokój dzienny został połączony z jadalnia i kuchnią tworząc otwartą przestrzeń. Praktycznym pomieszczeniem zaprojektowanym w tym domu jest znajdująca się w kuchni spiżarka, dzięki której domownicy zyskają więcej miejsca do przechowywania. Znajdujący się w części dziennej kominek nada wnętrzu niepowtarzalnego klimatu. W holu architekt zaprojektował osobną toaletę, która z pewnością sprawdzi się w trakcie wizyty gości. Część nocna obejmuje trzy sypialnie, rodzinną łazienkę oraz garderobę. Dodatkowo w projekcie została uwzględniona pralnia oraz pomieszczenie gospodarcze, które pomoże domownikom w utrzymaniu porządku. Zalecaną technologia realizacji projektu „Dom przy Bukowej 8” jest technologia murawa zapewniająca trwałość konstrukcji na długie lata.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Dom na parkowej 2
Wyświetl cenę
110m2
parterowy
Dom na parkowej 4
Wyświetl cenę
109m2
parterowy
Afrodyta
Wyświetl cenę
116m2
parterowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000