Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Dom przy Diamentowej

Powierzchnia użytkowa

155 m2

Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Promocja, projekt w cenie budowy domu
Szczegóły:
Wybrany projekt przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Dom przy Diamentowej
Nazwa Pracowni: Galeria domów
Rodzaj domu: piętrowy
Garaż: podwójny

Opis domu Dom przy Diamentowej

Gotowy projekt „Dom przy Diamentowej” to jednorodzinny dom parterowy z poddaszem użytkowym o prostej, tradycyjnej bryle. Zaprojektowana na planie prostokąta bryła budynku znacznie ułatwi i przyspieszy proces realizacji. Konstrukcja budynku została przykryta dachem dwuspadowym o kącie nachylenia 40 stopni. „Dom przy Diamentowej” można zrealizować na średniej wielkości działce której minimalne wymiary to 22,1 m szerokości i 15,6 m długości. Powierzchnia użytkowa domu wynosi 107,99 m2, powierzchnia zabudowy 112,44 m2 a kubatura 612,19 m3. W projekcie został uwzględniony jednostanowiskowy garaż nad którym znajduje się taras. Na parterze budynku została zaprojektowana otwarta strefa dzienna, która łączy pokój dzienny o powierzchni 20 m2 z kuchnią o powierzchni 9,38 m2. Funkcjonalnym rozwiązaniem jest uwzględniona w kuchni spiżarka, dzięki której domownicy będą mieli więcej miejsca do przechowywania różnych produktów. Poza strefą dzienną na parterze znajduje się również jeden pokój, łazienka, kotłownia przez którą przechodzi się do garażu, pralnia oraz wiatrołap z miejscem na szafę wnękową. Intymna część nocna została zaprojektowana na użytkowym poddaszu i obejmuje trzy sypialnie i rodzinną łazienkę. Sypialnia główna uwzględnia własna garderobę, dzięki której można ograniczyć liczbę dużych szaf w pokoju oraz wyjście na znajdujący się nad garażem taras. Projekt „Dom przy Diamentowej” pomimo niedużej powierzchni użytkowej zapewni wygodę 4-6 osobowej rodzinie a klasyczna bryła budynku sprawia, że będzie się on dobrze prezentował zarówno na działce w mieście jak i pod miastem.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Tytan 3 (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
150m2
piętrowy
Dom z widokiem 5
Wyświetl cenę
146m2
piętrowy
MARSYLIA
Wyświetl cenę
245m2
piętrowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000