Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Dom przy Wiosennej 10

Powierzchnia użytkowa

157 m2

Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Szczegóły:
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Dom przy Wiosennej 10
Nazwa Pracowni: Galeria domów
Rodzaj domu: z poddaszem
Garaż: jednostanowiskowy

Opis domu Dom przy Wiosennej 10

„Dom przy Wiosennej 10” to propozycja gotowego projektu skierowana do 5-7 osobowej rodziny. Dom został zaprojektowany w technologii murowanej. Powierzchnia użytkowa domu wynosi 157,87 m2, powierzchnia zabudowy 142,51 m2 a kubatura 835,37 m3. „Dom przy Wiosennej 10” to dom parterowy z poddaszem użytkowym, który można zrealizować na działce o minimalnych wymiarach 24,05 m x 18,1 m. konstrukcja budynku została przykryta dachem dwuspadowym o kącie nachylenia 40 stopni. Architekt uwzględnił w tym projekcie dwustanowiskowy garaż o powierzchni 32,72 m3. Po wejściu do domu znajdziemy się w wiatrołapie z którego jest dostępna znajdująca się po prawej stronie kotłownia. Z wiatrołapu przechodzimy do holu. Po prawej stronie mamy niewielka łazienkę a dalej pomieszczenie gospodarcze przez które przechodzi się do garażu oraz pokój, który może pełnić funkcję pokoju gościnnego. Część dzienna została zaprojektowana w lewej części domu i obejmuje przestronny pokój dzienny o powierzchni 28,28 m2 oraz kuchnię o powierzchni 11,46 m2. Praktycznym rozwiązaniem jest uwzględniona w kuchni spiżarka, dzięki której domownicy będą mieli więcej miejsca do przechowywania produktów. Z pokoju dziennego można wyjść na taras, który łączy dom z ogrodem. W cieplejsze dni taras będzie idealnym miejscem do relaksu po ciężkim dniu. W części nocnej na poddaszu zostały zaprojektowane cztery sypialnie w tym sypialnia główna z własną łazienką i garderobą. „Dom przy Wiosennej 10” przeznaczony jest do zabudowy wolnostojącej i będzie się ładnie prezentował na każdej działce.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

DIANA grande b szeregowy - z poddaszem
Wyświetl cenę
142m2
z poddaszem
Dom przy Cyprysowej 10 (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
130m2
z poddaszem
Ofelia
Wyświetl cenę
170m2
z poddaszem

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000