Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Dom przy Cyprysowej 12 P

Powierzchnia użytkowa

120 m2

Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Promocja, projekt w cenie budowy domu
Szczegóły:
Projekt oraz pozwolenie na budowę przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Dom przy Cyprysowej 12 P
Nazwa Pracowni: Galeria domów
Rodzaj domu: z poddaszem
Garaż: bez garazu

Opis domu Dom przy Cyprysowej 12 P

Gotowy projekt domu jednorodzinnego „Dom przy Cyprysowej 12 P” to propozycja domu parterowego z poddaszem użytkowym i wiatą garażową. Można go zrealizować na działce o minimalnych wymiarach 19,9 m x 17,6 m lub 17,6 m x 17,6 m w przypadku rezygnacji z wiaty. Prosta bryła budynku została zaprojektowana na planie kwadratu co znacznie ułatwia realizację. Konstrukcję przykryto ponadczasowym dachem dwuspadowym o kącie nachylenia 40 stopni. Tradycyjny wygląd domu sprawia, że będzie się on ładnie prezentował na każdej działce. Powierzchnia użytkowa domu wynosi 120,48 m2, powierzchnia zabudowy 92,74 m2 a kubatura 758,46 m3. W projekcie „Dom przy Cyprysowej 12 P” architekt zaprojektował piwnicę w której znajduje się duże pomieszczenie gospodarcze, pralnia oraz kotłownia. Na parterze budynku mamy otwartą strefę dzienną, która łączy pokój dzienny i kuchnię. Pomieszczeniem, które docenią zwolennicy praktycznych rozwiązań z pewnością będzie znajdująca się w kuchni niewielka spiżarka, dzięki której domownicy zyskają więcej miejsca do przechowywania produktów. Przyjemnej atmosfery wnętrzu nada znajdujący się w centralnym punkcie części dziennej kominek. Na parterze mamy również pomieszczenia takie jak pokój, łazienka, hol, wiatrołap oraz garderoba w której będzie można zostawiać okrycia wierzchnie. Na użytkowym poddaszu znajduje się część nocna, która obejmuje trzy pokoje i rodzinną łazienkę. „Dom przy Cyprysowej 12 P” to propozycja skierowana do 4-6 osobowej rodziny. Kalenica w tym projekcie jest skierowana prostopadle do drogi, co może być istotne przy wyborze projektu, gdy wymagają tego warunki zabudowy na danym terenie. Dom przypadnie do gustu osobom ceniącym proste i klasyczne rozwiązania.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

DIANA grande b szeregowy - z poddaszem
Wyświetl cenę
142m2
z poddaszem
Dom przy Cyprysowej 10 (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
130m2
z poddaszem
Dom przy Cyprysowej 10
Wyświetl cenę
130m2
z poddaszem

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000