Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Dom przy Cyprysowej 14 D

Powierzchnia użytkowa

144 m2

Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Ceny aktualne na dzień 23.05.2022
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Kup ten projekt
Cena projektu: Zobacz cenę
Szczegóły:
Projekt, adaptacja projektu oraz pozwolenie na budowę przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Dom przy Cyprysowej 14 D
Nazwa Pracowni: Galeria domów
Rodzaj domu: z poddaszem
Garaż: jednostanowiskowy

Opis domu Dom przy Cyprysowej 14 D

Gotowy projekt domu jednorodzinnego „Dom przy Cyprysowej 14 D” to projekt, który można zrealizować w zabudowie wolnostojącej na działce o minimalnych wymiarach 21,85 m x 17,6 m. „Dom przy Cyprysowej 14 D” jest domem parterowym z poddaszem użytkowym o powierzchni użytkowej wynoszącej 144,12 m2 i powierzchni zabudowy 125,26 m2. Wygląd zewnętrzny nawiązuje do stylu tradycyjnego a przyjęte w projekcie rozwiązania są proste i klasyczne, co znacznie ułatwi proces realizacji. Konstrukcja budynku została przykryta dachem dwuspadowym o kącie nachylenia 40 stopni. Uroku projektowi dodają dwie duże lukarny. W linii budynku architekt zaprojektował jednostanowiskowy garaż. Po wejściu do domu znajdziemy się w dużym wiatrołapie po którego prawej stronie mamy garaż z przejściem do kotłowni. Z wiatrołapu wychodzimy do holu. Po prawej stronie holu została zaprojektowana łazienka z prysznicem a dalej praktyczna pralnia i pokój, który można przeznaczyć na pokój gościnny. Część dzienna znajduje się po lewej stronie holu i obejmuje pokój dzienny połączony z kuchnią. Przestronności wnętrzu nadaje znajdujący się w tej części domu wykusz, który również dobrze doświetla wnętrze. W centralnym punkcie części dziennej znajduje się kominek. Praktycznym i wygodnym rozwiązaniem jest znajdująca się przy kuchni spiżarka, dzięki której domownicy będą mieli więcej miejsca do przechowywania. Część nocna znajduje się na użytkowym poddaszu i obejmuje cztery sypialnie i duża rodzinną łazienkę. Projekt „Dom przy Cyprysowej 14 D” skierowany jest do 5-7 osobowej rodziny planującej budowę domu w technologii murowanej.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

DIANA grande b szeregowy - z poddaszem
Wyświetl cenę
142m2
z poddaszem
Dom przy Cyprysowej 10
Wyświetl cenę
130m2
z poddaszem
Dom na parkowej 3
Wyświetl cenę
109m2
z poddaszem

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000