Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Dom przy Oliwkowej 5 H

Powierzchnia użytkowa

134 m2

Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Promocja, projekt w cenie budowy domu
Szczegóły:
Projekt oraz pozwolenie na budowę przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Dom przy Oliwkowej 5 H
Nazwa Pracowni: Galeria domów
Rodzaj domu: z poddaszem
Garaż: jednostanowiskowy

Opis domu Dom przy Oliwkowej 5 H

„Dom przy Oliwkowej 5 H” to propozycja dla 4-6 osobowej rodziny. Jest to gotowy projekt domu parterowego z poddaszem użytkowym i jednostanowiskowym garażem znajdującym się w linii budynku. Tradycyjna bryła została zaprojektowana na planie prostokąta i przykryta dwuspadowym dachem. Powierzchnia użytkowa domu wynosi 134,75 m2, powierzchnia zabudowy 138,33 m2, kubatura 765,96 m3 a kąt nachylenia dachu 40 stopni. „Dom przy Oliwkowej 5 H” można zrealizować na działce średniej wielkości działce o minimalnych wymiarach 20,8 m x 18 m i jest przeznaczony do zabudowy wolnostojącej. Dzięki klasycznym rozwiązaniom realizacja tego projektu nie pochłonie wielu środków finansowych i będzie szybka. Po wejściu do domu znajdziemy się w wiatrołapie z którego przechodzimy do holu. Po prawej stronie holu znajduje się łazienka a dalej pralnia, garaż przez który domownicy będą przechodzić do kotłowni, pomieszczenie gospodarcze, które pomoże w utrzymaniu porządku oraz pokój. W lewej części domu architekt zaprojektował otwartą strefę dzienną obejmującą pokój dzienny i kuchnię. Z pokoju dziennego można wyjść na łączący dom z ogrodem taras. W centralnym punkcie strefy dziennej został umiejscowiony kominek, który na co dzień będzie się ładnie prezentował a w chłodniejsze dni nada wnętrzu przyjemnego ciepła. Na poddaszu architekt zaprojektował strefę sypialnianą obejmującą trzy pokoje i rodzinną łazienkę. Projekt „Dom przy Oliwkowej 5 H” przeznaczony jest do zrealizowania w technologii murowanej zapewniającej trwałość konstrukcji na długie lata. Dzięki klasycznym rozwiązaniom dom będzie się ładnie prezentował niezależnie od okolicy.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Dom przy Cyprysowej 10 (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
130m2
z poddaszem
Dom przy Cyprysowej 10
Wyświetl cenę
130m2
z poddaszem
Ariadna III
Wyświetl cenę
135m2
z poddaszem

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000