Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Dom przy Cyprysowej 26 N

Powierzchnia użytkowa

99 m2

Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Szczegóły:
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Dom przy Cyprysowej 26 N
Nazwa Pracowni: Galeria domów
Rodzaj domu: z poddaszem
Garaż: bez garazu

Opis domu Dom przy Cyprysowej 26 N

Gotowy projekt domu jednorodzinnego „Dom przy Cyprysowej 26 N” to dom parterowy z poddaszem użytkowym o powierzchni użytkowej 99,11 m2 i powierzchni zabudowy 83,36 m2. Autor projektu uwzględnił w nim wiatę garażową w linii budynku. „Dom przy Cyprysowej 26 N” jest propozycją na działkę o minimalnych wymiarach 19,4 m szerokości i 17,1 m długości. W przypadku rezygnacji z wiaty garażowej szerokość działki może wynosić 17,1 m. Prosta, tradycyjna bryła budynku została zaprojektowana na planie kwadratu co znacznie ułatwi proces realizacji. Konstrukcja została zwieńczona ekonomicznym w wykonaniu dachem dwuspadowym o kącie nachylenia 40 stopni. Na parterze zaplanowano strefę dzienną obejmującą pokój dzienny o powierzchni 21,49 m2 oraz kuchnię o powierzchni 9,71 m2. Praktycznym pomieszczeniem jest znajdująca się w kuchni spiżarka, dzięki której domownicy zyskają więcej miejsca do przechowywania produktów spożywczych. Przyjemnego klimatu wnętrzu nada znajdujący się w strefie dziennej kominek. Na parterze znajduje się również pokój, który można przeznaczyć na pokój gościnny lub gabinet, pralnia, łazienka, wiatrołap oraz dostępna z wiatrołapu kotłownia. Na użytkowym poddaszu architekt zaprojektował strefę nocną obejmującą trzy pokoje i rodzinną łazienkę. Umiejscowiony przy domu taras będzie idealnym miejscem do relaksu i do organizacji spotkań w gronie najbliższych. Projekt „Dom przy Cyprysowej 26 N” przeznaczony jest do zrealizowania w technologii tradycyjnej- murowanej.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Faro
Wyświetl cenę
103m2
z poddaszem
SEJ-PRO 072 ENERGO (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
80m2
z poddaszem
Dom przy Cyprysowej 44
Wyświetl cenę
117m2
z poddaszem

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000