Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Dom przy Cyprysowej 20 N

Powierzchnia użytkowa

112 m2

Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Szczegóły:
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Dom przy Cyprysowej 20 N
Nazwa Pracowni: Galeria domów
Rodzaj domu: z poddaszem
Garaż: bez garazu

Opis domu Dom przy Cyprysowej 20 N

Gotowy projekt domu jednorodzinnego „Dom przy Cyprysowej 20 N” to dom parterowy z poddaszem użytkowym i z wiatą garażową. Powierzchnia użytkowa domu wynosi 112,78 m2, powierzchnia zabudowy 92,74 m2 a kubatura 545,49 m3. Projekt ten należy do kategorii domów z kalenicą skierowaną równolegle do drogi. „Dom przy Cyprysowej 20 N” charakteryzuje się prostą bryłą, która została zaprojektowana na planie kwadratu. Konstrukcja budynku jest przykryta dachem dwuspadowym o kącie nachylenia 40 stopni. Po wejściu do domu znajdziemy się w wiatrołapie po którego prawej stronie mamy kotłownię. Z wiatrołapu przechodzimy do holu. Po prawej stronie znajduje się nieduża łazienka z prysznicem a dalej pralnia, schody prowadzące na użytkowe poddasze oraz pokój, który można przeznaczyć na pokój gościnny. W lewej części domu została zaprojektowana strefa dzienna z pokojem dziennym, otwarta kuchnią i znajdującą się w kuchni praktyczna spiżarką. Pokój dzienny i kuchnia zostały ze sobą połączone nadając wnętrzu nowoczesnego charakteru. Centralnym punktem jest tutaj kominek, który będzie się ładnie prezentował a w chłodniejsze dni nada również przyjemnego ciepła. Na użytkowym poddaszu znajdują się trzy pokoje i rodzinna łazienka. „Dom przy Cyprysowej 20 N” jest przeznaczony na działkę o minimalnych wymiarach 17,6 m x 17,6 m a zalecana technologią realizacji jest technologia murowana.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Faro
Wyświetl cenę
103m2
z poddaszem
Dom przy Alabastrowej
Wyświetl cenę
107m2
z poddaszem
SEJ-PRO 072 ENERGO (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
80m2
z poddaszem

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000