Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Dom przy Cyprysowej 12 N

Powierzchnia użytkowa

117 m2

Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Szczegóły:
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Dom przy Cyprysowej 12 N
Nazwa Pracowni: Galeria domów
Rodzaj domu: z poddaszem
Garaż: bez garazu

Opis domu Dom przy Cyprysowej 12 N

„Dom przy Cyprysowej 12 N” to propozycja gotowego projektu dla osób posiadających działkę o minimalnych wymiarach 16,6 m szerokości x 17,6 m długości i jest przeznaczony do zabudowy wolnostojącej. Powierzchnia użytkowa domu wynosi 117,21 m2, natomiast powierzchnia zabudowy 92,74 m2. Konstrukcja budynku została zwieńczona dachem dwuspadowym o kącie nachylenia 40 stopni. Projekt „Dom przy Cyprysowej 12 N” został zaprojektowany na planie prostokąta, co sprawia, że jego realizacja nie pochłonie wielu środków finansowych i będzie łatwa i szybka. Dzięki temu, że jest to dom parterowy z poddaszem użytkowym, domownicy będą mogli cieszyć się większą powierzchnią mieszkalną na stosunkowo niedużej działce. Na parterze budynku znajduje się strefa dzienna łącząca pokój dzienny o powierzchni 24,14 m2 z otwartą kuchnią o powierzchni 10,54 m2. W centralnym punkcie strefy dziennej projektant umiejscowił kominek. Połączenie pokoju dziennego z kuchnią sprawiło, że wnętrze jest przestronne. Praktycznym i wygodnym rozwiązaniem jest uwzględniona w kuchni spiżarka, dzięki której domownicy zyskają dodatkowe miejsce do przechowywania różnych produktów. Poza strefą dzienną na parterze mamy również jeden pokój, pralnię, łazienkę oraz wiatrołap. Schodami wejdziemy na użytkowe poddasze na którym zaprojektowano część nocną obejmującą trzy pokoje i rodzinną łazienkę. „Dom przy Cyprysowej 12 N” to projekt przeznaczony do zrealizowania w technologii murowanej, który spełni wymagania 4-6 osobowej rodziny ceniącej tradycyjne rozwiązania.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Dom na parkowej 3
Wyświetl cenę
109m2
z poddaszem
Dom przy Wiosennej 9
Wyświetl cenę
134m2
z poddaszem
Koliber
Wyświetl cenę
115m2
z poddaszem

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000