Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Dom przy Cyprysowej 46

Powierzchnia użytkowa

117 m2

Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Szczegóły:
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Dom przy Cyprysowej 46
Nazwa Pracowni: Galeria domów
Rodzaj domu: z poddaszem
Garaż: bez garazu

Opis domu Dom przy Cyprysowej 46

Gotowy projekt domu jednorodzinnego „Dom przy Cyprysowej 46” to projekt domu parterowego z poddaszem użytkowym skierowany do 4-6 osobowej rodziny. Powierzchnia użytkowa wynosi 117,21 m2, powierzchnia zabudowy 92,74 m2 a kąt nachylenia dachu 40 stopni. Projekt charakteryzuje się prostą bryłą na planie prostokąta a jego konstrukcja została przykryta dwuspadowym dachem. „Dom przy Cyprysowej 46” to propozycja na działkę o minimalnych wymiarach 16,6 m szerokości i 17,6 m długości i jest przeznaczony do zrealizowania w zabudowie wolnostojącej. Wygląd zewnętrzny projektu nawiązuje do stylu tradycyjnego. Na parterze zaprojektowano otwartą część dzienną, która łączy pokój dzienny z kuchnią. Dzięki połączeniu tych pomieszczeń wnętrze jest bardziej przestronne, co korzystnie wpłynie na możliwości jego aranżacji. Zwolennicy praktycznych rozwiązań z pewnością docenią uwzględnioną w kuchni spiżarkę, dzięki której będą mieli więcej możliwości przechowywania różnych produktów. W centralnym punkcie tej części domu znajduje się kominek, który w chłodne dni nada wnętrzu przyjemnego ciepła. Oprócz części dziennej na parterze mamy również dodatkowy pokój, który można przeznaczyć na pokój gościnny, praktyczną pralnię, łazienkę z prysznicem, wiatrołap oraz kotłownię. W części nocnej na poddaszu zaprojektowano trzy pokoje i rodzinną łazienkę. Zalecaną przez architekta technologią realizacji projektu „Dom przy Cyprysowej 46” jest technologia tradycyjna- murowana. 

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Koliber
Wyświetl cenę
115m2
z poddaszem
Faro
Wyświetl cenę
103m2
z poddaszem
Dom przy Alabastrowej
Wyświetl cenę
107m2
z poddaszem

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000