Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Dom przy Cyprysowej 42

Powierzchnia użytkowa

129 m2

Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Szczegóły:
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Dom przy Cyprysowej 42
Nazwa Pracowni: Galeria domów
Rodzaj domu: z poddaszem
Garaż: bez garazu

Opis domu Dom przy Cyprysowej 42

Projekt domu jednorodzinnego „Dom przy Cyprysowej 42” to dom parterowy z poddaszem użytkowym. Jest to ciekawa propozycja gotowego projektu, który można zrealizować w zabudowie wolnostojącej na działce o minimalnych wymiarach 17 m x 18 m. Cechą charakterystyczną tego projektu jest prosta bryła w tradycyjnym stylu, która została przykryta dachem dwuspadowym o kącie nachylenia 40 stopni. Powierzchnia użytkowa domu wynosi 129,29 m3, powierzchnia zabudowy 100,60 m2 a kubatura 590,55 m3. Projekt „Dom przy Cyprysowej 42” nie uwzględnia garażu. Wnętrze domu architekt podzielił na strefę dzienną na parterze i strefę sypialnianą na poddaszu. Pierwszym pomieszczeniem w którym się znajdujemy po wejściu do domu jest wiatrołap ze znajdującą się po prawej stronie kotłownią. Z wiatrołapu przechodzimy do holu. Po prawej stronie znajduje się łazienka z prysznicem, dalej jest pralnia a za pralnią pokój, który może pełnić funkcję pokoju gościnnego. Po lewej stronie holu mamy strefę dzienną w której pokój dzienny o powierzchni 26,45 m2 został połączony z kuchnią o powierzchni 11,84 m2 nadając tym samym wnętrzu przestronności. Praktycznym pomieszczeniem jest znajdująca się w kuchni spiżarka, dzięki której domownicy będą mieli dodatkowe miejsce do przechowywania różnych produktów. Przyjemnego klimatu wnętrzu nada znajdujący się w tej części domu kominek. W strefie nocnej na poddaszu architekt zaprojektował trzy pokoje i rodzinną łazienkę. „Dom przy Cyprysowej 42” to propozycja dla 4-6 osobowej rodziny. Zalecaną technologią realizacji jest technologia tradycyjna- murowana.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Dom na parkowej 3
Wyświetl cenę
109m2
z poddaszem
Dom przy Wiosennej 9
Wyświetl cenę
134m2
z poddaszem
Koliber
Wyświetl cenę
115m2
z poddaszem

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000