Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Dom przy Alabastrowej 33

Powierzchnia użytkowa

100 m2

budowa domu Dom przy Alabastrowej 33 - New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Szczegóły:
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Dom przy Alabastrowej 33
Nazwa Pracowni: Galeria domów
Rodzaj domu: z poddaszem
Garaż: jednostanowiskowy

Opis domu Dom przy Alabastrowej 33

Projekt domu jednorodzinnego „Dom przy Alabastrowej 33” to projekt domu parterowego z poddaszem użytkowym, który przeznaczony jest na średniej wielkości działkę o minimalnych wymiarach 19,1 m x 16,2 m. Projekt ten można zrealizować w zabudowie wolnostojącej. Prosta bryła budynku została przykryta dwuspadowym dachem o kącie nachylenia wynoszącym 40 stopni. W bryle budynku został uwzględniony jednostanowiskowy garaż. Powierzchnia użytkowa domu wynosi 100 m2, powierzchnia zabudowy 91,35 m2, natomiast kubatura 547,35 m3. „Dom przy Alabastrowej 33” powstał z myślą o rodzinach planujących budowę domu w technologii murowanej. Dzięki tradycyjnym rozwiązaniom realizacja tego projektu nie pochłonie wielu środków finansowych a dom będzie się ładnie prezentował na każdej działce. Wnętrze domu zostało przez architekta podzielone na strefę dzienną na parterze oraz strefę sypialnianą na poddaszu. Na parterze znajduje się wiatrołap z miejscem na szafę wnękową, garaż przez który domownicy będą przechodzić do kotłowni, niewielka łazienka z prysznicem oraz ciekawie prezentująca się strefa dzienna. Dzięki połączeniu pokoju dziennego i kuchni część dzienna projektu jest otwarta i przestronna a znajdujący się w niej kominek sprawi, że będzie również bardzo przytulna. W części nocnej na poddaszu architekt zaprojektował trzy pokoje, w tym jeden z własną garderobą oraz rodzinną łazienkę z częścią przeznaczoną na pralnię. „Dom przy Alabastrowej 33” to dom w tradycyjnym stylu, przeznaczony dla 2-4 osobowej rodziny. Pomimo niedużej powierzchni użytkowej zapewni mieszkańcom komfort i wygodę.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Faro
Wyświetl cenę
103m2
z poddaszem
Dom przy Alabastrowej
Wyświetl cenę
107m2
z poddaszem
SEJ-PRO 072 ENERGO (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
80m2
z poddaszem

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000