Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Dom przy Alabastrowej 32

Powierzchnia użytkowa

100 m2

Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Szczegóły:
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Dom przy Alabastrowej 32
Nazwa Pracowni: Galeria domów
Rodzaj domu: z poddaszem
Garaż: jednostanowiskowy

Opis domu Dom przy Alabastrowej 32

Gotowy projekt domu jednorodzinnego „Dom przy Alabastrowej 32” to dom parterowy z użytkowym poddaszem. Powierzchnia użytkowa projektu wynosi 100 m2, powierzchnia zabudowy 91,35 m2 a kąt nachylenia dachu 40 stopni. Wygląd zewnętrzny nawiązuje do stylu tradycyjnego a prosta, klasyczne bryła znacznie ułatwi proces realizacji. Projekt przeznaczony jest na działkę o minimalnych wymiarach 19,1 m x 16,2 m. „Dom przy Alabastrowej 32” obejmuje garaż jednostanowiskowy w bryle budynku. Konstrukcja budynku została przykryta dachem dwuspadowym. Architekt podzielił wnętrze domu na strefę dzienną na parterze i strefę nocną na poddaszu. Pierwszym pomieszczeniem po wejściu do domu jest wiatrołap po którego prawej stronie mamy garaż z przejściem do kotłowni. W części dziennej architekt zaprojektował pokój dzienny połączony z kuchnią, nadając tym samym wnętrzu przestronności. Ciekawym elementem jest umiejscowiony w tej części domu kominek, który będzie się ładnie prezentował a dodatkowo w chłodne dni nada przyjemnego ciepła. Z holu jest dostępna znajdująca się na parterze nieduża łazienka, która z pewnością sprawdzi się w trakcie wizyty gości. W części nocnej na użytkowym poddaszu znajdują się trzy pokoje i rodzinna łazienka. W jednym z pokoi mamy własną garderobę, dzięki której będzie można ograniczyć liczbę dużych szaf w pokoju. „Dom przy Alabastrowej 32” to propozycja skierowana do 2-4 osobowej rodziny ceniącej proste rozwiązania.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Faro
Wyświetl cenę
103m2
z poddaszem
SEJ-PRO 072 ENERGO (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
80m2
z poddaszem
Dom przy Cyprysowej 44
Wyświetl cenę
117m2
z poddaszem

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000