Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Dom przy Alabastrowej 28

Powierzchnia użytkowa

108 m2

Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Szczegóły:
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Dom przy Alabastrowej 28
Nazwa Pracowni: Galeria domów
Rodzaj domu: z poddaszem
Garaż: bez garazu

Opis domu Dom przy Alabastrowej 28

„Dom przy Alabastrowej 28” to gotowy projekt domu parterowego z poddaszem użytkowym. Można go zrealizować na działce o minimalnych wymiarach 19,45 m x 15,7 m w zabudowie wolnostojącej. Bryła budynku została zaprojektowana na planie prostokąta i przykryta dwuspadowym dachem o kącie nachylenia 40 stopni. Proste i klasyczne rozwiązania uwzględnione w tym projekcie sprawiają, że jego realizacja nie pochłonie wielu środków finansowych. Wygląd zewnętrzny projektu nawiązuje do stylu tradycyjnego. Powierzchnia użytkowa domu wynosi 108,76 m2, powierzchnia zabudowy 88,74 m2 a kubatura 520,38 m3. Projekt „Dom przy Alabastrowej 28” przeznaczony jest dla 4-6 osobowej rodziny. Po wejściu do domu znajdziemy się w wiatrołapie z miejscem na szafę wnękową. Jest to praktyczne rozwiązanie, gdyż w szafie wnękowej będzie można zostawiać okrycia wierzchnie. Po prawej stronie wiatrołapu mamy kotłownię. Pomieszczeniem do którego przejdziemy z wiatrołapu jest hol. Po lewej stronie holu znajduje się otwarta strefa dzienna łącząca pokój dzienny o powierzchni 20,2 m2 oraz kuchnię o powierzchni 12 m2. W części dziennej przewidziano miejsce na duży stół jadalniany przy którym będzie można spożywać wspólne posiłki. Niepowtarzalnego klimatu wnętrzu nada znajdujący się w tej części domu kominek. Po prawej stronie holu mamy łazienkę oraz pokój, który można przeznaczyć na pokój gościnny lub gabinet. Praktycznym pomieszczeniem jest znajdujące się na parterze pomieszczenie gospodarcze, które pomoże domownikom w utrzymaniu porządku. W części nocnej na poddaszu znajdują się trzy pokoje i rodzinna łazienka. W jednym z pokoi architekt zaprojektował własną garderobę, dzięki której będzie można ograniczyć liczbę dużych szaf w pokoju. „Dom przy Alabastrowej 28” wpisze się w każdy krajobraz.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Faro
Wyświetl cenę
103m2
z poddaszem
SEJ-PRO 072 ENERGO (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
80m2
z poddaszem
Dom przy Cyprysowej 44
Wyświetl cenę
117m2
z poddaszem

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000