Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Dom przy Alabastrowej 29

Powierzchnia użytkowa

108 m2

Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Szczegóły:
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Dom przy Alabastrowej 29
Nazwa Pracowni: Galeria domów
Rodzaj domu: z poddaszem
Garaż: bez garazu

Opis domu Dom przy Alabastrowej 29

„Dom przy Alabastrowej 29” to dom parterowy z użytkowym poddaszem, przeznaczony do zrealizowania na działce o minimalnych wymiarach 19,45 m x 15,7 m. Jest to ciekawa propozycja gotowego projektu skierowana do 4-6 osobowej rodziny planującej budowę domu w technologii murowanej. Wygląd zewnętrzny projektu „Dom przy Alabastrowej 29” nawiązuje do stylu tradycyjnego. Prosta bryła budynku została zaprojektowana na planie prostokąta i przykryta dachem dwuspadowym o kącie nachylenia 40 stopni. Dzięki klasycznym i prostym rozwiązaniom, które architekt uwzględnił w tym projekcie jego realizacja będzie łatwa i nie pochłonie wielu środków finansowych. Powierzchnia użytkowa domu wynosi 108,07 m2, natomiast powierzchnia zabudowy 88,74 m2. Projekt nie uwzględnia garażu. Na parterze architekt uwzględnił wiatrołap, który jest pierwszym pomieszczeniem w którym się znajdziemy po wejściu do domu a dalej pokój mogący pełnić funkcję gabinetu lub pokoju gościnnego, kotłownię, łazienkę, praktyczne pomieszczenie gospodarcze, które pomoże domownikom w utrzymaniu porządku oraz część dzienną. Część dzienna jest otwarta, gdyż pokój dzienny o powierzchni 20,2 m2 został połączony z kuchnią o powierzchni 12 m2. Ciekawym elementem tej części domu jest umiejscowiony w centralny punkcie kominek. W części nocnej na użytkowym poddaszu znajdują się trzy pokoje oraz łazienka z pomieszczeniem przeznaczonym na pralnię. W projekcie „Dom przy Alabastrowej 29” kalenica jest skierowana równolegle do drogi. Zapraszamy do powierzenia tej realizacji firmie budowlanej New-House.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Faro
Wyświetl cenę
103m2
z poddaszem
Dom przy Alabastrowej
Wyświetl cenę
107m2
z poddaszem
SEJ-PRO 072 ENERGO (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
80m2
z poddaszem

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000