Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Dom przy Przyjemnej 14 bis

Powierzchnia użytkowa

99 m2

Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Szczegóły:
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Dom przy Przyjemnej 14 bis
Nazwa Pracowni: Galeria domów
Rodzaj domu: parterowy
Garaż: bez garazu

Opis domu Dom przy Przyjemnej 14 bis

„Dom przy Przyjemnej 14 bis” to gotowy projekt domu parterowego o powierzchni użytkowej 99,96 m2, powierzchni zabudowy 137,98 m2 i kubaturze 488,45 m3. Przeznaczony jest do zrealizowania w zabudowie wolnostojącej na działce o minimalnych wymiarach 21,75 m x 18,65 m. Projekt charakteryzuje się prostą bryłą, co znacznie ułatwi proces realizacji i korzystnie wpłynie na koszty z nią związane. Konstrukcja budynku została przykryta dachem dwuspadowym o kącie nachylenia 30 stopni. Poruszanie się po domu wybudowanym wg projektu „Dom przy Przyjemnej 14 bis” będzie bardzo wygodne ze względu na to, że wszystkie pomieszczenia znajdują się na tej samej kondygnacji. Takie rozwiązanie sprawdzi się szczególnie w przypadku osób starszych, osób niepełnosprawnych i rodzin z małymi dziećmi. Po wejściu do domu znajdziemy się w wiatrołapie z którego mamy dostępną kotłownię. Z wiatrołapu przechodzimy do holu. Po prawej stronie holu znajduje się część sypialniana, która obejmuje trzy pokoje i rodzinną łazienkę. Po lewej stronie holu mamy osobną toaletę, która sprawdzi się w trakcie wizyty gości oraz część dzienną. W części dziennej architekt połączył pokój dzienny i kuchnię, co sprawiło, że wnętrze jest bardzo przestronne. Rozwiązanie to z pewnością docenią osoby ceniące integracje, gdyż podczas sporządzania posiłków będzie można w dalszym ciągu uczestniczyć w rozmowach z domownikami przebywającymi w salonie. W pokoju dziennym znajduje się kominek, który na co dzień będzie się ładnie prezentował a w chłodniejsze dni nada przyjemnego ciepła. Umiejscowiony przy domu taras łączy dom z ogrodem. W słonecznej dni domownicy będą się mogli na nim relaksować po ciężkim dniu w pracy. Proste i klasyczne rozwiązania uwzględnione w projekcie „Dom przy Przyjemnej 14 bis” sprawiają, że dom będzie się ładnie prezentował niezależnie od okolicy.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Anabela ENERGO PLUS (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
81m2
parterowy
Pelikan V
Wyświetl cenę
100m2
parterowy
Przejrzysty-wariant VI C365f (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
53m2
parterowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000