Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Dom przy Cytrynowej

Powierzchnia użytkowa

115 m2

Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Szczegóły:
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Dom przy Cytrynowej
Nazwa Pracowni: Galeria domów
Rodzaj domu: z poddaszem
Garaż: bez garazu

Opis domu Dom przy Cytrynowej

„Dom przy Cytrynowej” to gotowy projekt domu jednorodzinnego, parterowego z poddaszem użytkowym. Przeznaczony jest dla 4-6 osobowej rodziny szukającej projektu w tradycyjnym stylu. Proste i klasyczne rozwiązania sprawiają, że dom wybudowany wg tego projektu będzie się ładnie prezentował niezależnie od okolicy. „Dom przy Cytrynowej” przeznaczony jest do zrealizowania na działce o minimalnych wymiarach 18,1 m długości i  17,8 m szerokości. Powstał z myślą osobach planujących budowę w systemie murowanym. Konstrukcja budynku została przykryta dachem dwuspadowym o kącie nachylenia 38 stopni. Powierzchnia użytkowa domu wynosi 115,40 m2, powierzchnia zabudowy 99,18 m2 i kubatura 530,43 m3. Projekt nie uwzględnia garażu. Po wejściu do domu znajdziemy się w wiatrołapie po którego prawej stronie mamy kotłownię. Z wiatrołapu przechodzimy do holu po którego prawej stronie znajduje się łazienka a za nią schody prowadzące na użytkowe poddasze oraz pokój, który można przeznaczyć na pokój gościnny. Strefę dzienną mamy po lewej stronie holu i obejmuje ona pokój dzienny o powierzchni 27,29 m2 oraz kuchnię o powierzchni 13,45 m2. Przewidziana w projekcie „Dom przy Cytrynowej” kuchnia jest zamknięta, co będzie praktycznym rozwiązaniem dla rodzin z małymi dziećmi, które podczas sporządzania posiłków nie będą miały dostępu do gotujących się potraw. Na użytkowym poddaszu zaprojektowano trzy sypialnie i rodzinną łazienkę. Realizacja tego projektu nie pochłonie wielu środków finansowych.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Dom na parkowej 3
Wyświetl cenę
109m2
z poddaszem
Dom przy Wiosennej 9
Wyświetl cenę
134m2
z poddaszem
Koliber
Wyświetl cenę
115m2
z poddaszem

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000