Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Dom przy Przyjemnej 6 bis

Powierzchnia użytkowa

80 m2

Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Szczegóły:
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Dom przy Przyjemnej 6 bis
Nazwa Pracowni: Galeria domów
Rodzaj domu: parterowy
Garaż: podwójny

Opis domu Dom przy Przyjemnej 6 bis

„Dom przy Przyjemnej 6 bis” to gotowy projekt domu parterowego. Powierzchnia użytkowa domu wynosi 80,95 m2, powierzchnia zabudowy 152,92 m2 a kąt nachylenia dachu 30 stopni. Architekt uwzględnił w tym projekcie garaż dwustanowiskowy, który będzie wygodnym rozwiązaniem dla rodzin korzystających z dwóch samochodów. Wygląd zewnętrzny projektu „Dom przy Przyjemnej 6 bis” nawiązuje do stylu tradycyjnego co sprawia, że będzie on ciekawą propozycją dla rodzin ceniących proste i klasyczne rozwiązania. Budynek przeznaczony jest do zrealizowania na działce o minimalnych wymiarach 21 m x 19,45 m. Poruszanie się po domu będzie bardzo komfortowe ze względu na to, że wszystkie pomieszczenia znajdują się na tej samej kondygnacji. Jest to istotne przede wszystkim w przypadku osób starszych, osób niepełnosprawnych oraz rodzin z małymi dziećmi. Pierwszym pomieszczeniem w którym się znajdziemy po wejściu do domu jest wiatrołap. Po prawej stronie mamy kotłownię przez którą przechodzi się do garażu. Część dzienna obejmuje pokój dzienny o powierzchni 20,01 m2 oraz kuchnię o powierzchni 10,01 m2. Wnętrze domu jest bardzo przestronne i dobrze doświetlone. Otwarta kuchnia będzie sprzyjać integracji, gdyż podczas przygotowywania posiłków będzie można w dalszym ciągu uczestniczyć w rozmowach z domownikami przebywającymi w salonie. Znajdujący się w części dziennej kominek sprawi, że wnętrze będzie jeszcze bardziej przytulne. Część nocna obejmuje trzy sypialnie, które zaspokoją potrzeby 2-4 osobowej rodziny. Projekt przewiduje jedną łazienkę dostępną dla wszystkich domowników. „Dom przy Przyjemnej 6 bis” to dom, którego realizacja nie pochłonie wielu środków finansowych i który ładnie wpisze się w każdą działkę.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

E-144
Wyświetl cenę
102m2
parterowy
Ariel 2
Wyświetl cenę
107m2
parterowy
As 2
Wyświetl cenę
128m2
parterowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000