Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Dom przy Przyjemnej 5 bis

Powierzchnia użytkowa

82 m2

Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Szczegóły:
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Dom przy Przyjemnej 5 bis
Nazwa Pracowni: Galeria domów
Rodzaj domu: parterowy
Garaż: jednostanowiskowy

Opis domu Dom przy Przyjemnej 5 bis

Gotowy projekt domu jednorodzinnego „Dom przy Przyjemnej 5 bis” to dom parterowy przeznaczony do zrealizowania w zabudowie wolnostojącej na działce o minimalnych wymiarach 21,15 m x 19,25 m. Projekt ten będzie ciekawą propozycją dla 2-4 osobowej rodziny. Dzięki prostej bryle realizacja będzie łatwa, szybka i nie pochłonie wielu środków finansowych. Konstrukcja budynku została zwieńczona dachem dwuspadowym, którego kąt nachylenia wynosi 30 stopni. W projekcie „Dom przy Przyjemnej 5 bis” architekt uwzględnił w linii budynku garaż jednostanowiskowy. Po wejściu do domu znajdziemy się w wiatrołapie. Po prawej stronie mamy kotłownię z przejściem do garażu, natomiast po lewej stronie praktyczną pralnię. Z wiatrołapu przechodzi się do holu z którego jest dostępna strefa nocna obejmująca trzy sypialnie oraz strefa dzienna. W projekcie uwzględniono jedną łazienkę dostępną dla wszystkich domowników. W strefie dziennej pokój dzienny został połączony z kuchnią, dzięki czemu ta część domu jest otwarta i bardzo przestronna. W centralnym punkcie architekt umiejscowił kominek. Praktycznym pomieszczeniem znajdującym się w kuchni jest spiżarnia, dzięki której domownicy będą mieli więcej miejsca do przechowywania produktów spożywczych. Pomiędzy kuchnią i pokojem dziennym można umiejscowić stół przy którym rodzina będzie mogła się integrować. Idealnym miejsce do relaksu na świeżym powietrzu będzie znajdujący się przy domu taras. „Dom przy Przyjemnej 5 bis” to dom w stylu tradycyjnym. Dzięki klasycznym rozwiązaniom będzie się ładnie prezentował bez względu na okolicę. Zalecaną technologią realizacji jest technologia murowana, która zapewni budynkowi trwałość konstrukcji na długie lata.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

E-144
Wyświetl cenę
102m2
parterowy
Ariel 2
Wyświetl cenę
107m2
parterowy
As 2
Wyświetl cenę
128m2
parterowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000