Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Dom przy Przyjemnej 4 bis

Powierzchnia użytkowa

80 m2

Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Szczegóły:
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Dom przy Przyjemnej 4 bis
Nazwa Pracowni: Galeria domów
Rodzaj domu: parterowy
Garaż: podwójny

Opis domu Dom przy Przyjemnej 4 bis

Gotowy projekt domu jednorodzinnego „Dom przy Przyjemnej 4 bis” to projekt domu parterowego przeznaczony do zrealizowania w technologii tradycyjnej- murowanej na działce o minimalnych wymiarach 21,15 m x 19,25 m. Prosta bryła znacznie ułatwi proces realizacji i sprawi, że nie pochłonie ona wielu środków finansowych. Konstrukcja budynku została przykryta dachem dwuspadowym, dzięki czemu dom będzie się ponadczasowo prezentował. Powierzchnia użytkowa wynosi 80,63 m2, powierzchnia zabudowy 148,98 m2 a kąt nachylenia dachu 30 stopni. Autor projektu uwzględnił w nim garaż dwustanowiskowy, który został delikatnie wysunięty do przodu. Dzięki temu, że „Dom przy Przyjemnej 4 bis” jest domem parterowym poruszanie się po nim będzie bardzo wygodne. Wszystkie pomieszczenia znajdują się na tej samej kondygnacji, co sprawdzi się przede wszystkim w przypadku osób starszych i rodzin z małymi dziećmi. Część sypialniana projektu „Dom przy Przyjemnej 4 bis” uwzględnia trzy pokoje. W holu znajduje się łazienka dostępna dla wszystkich domowników. Część dzienną tworzy przestronny pokój dzienny i otwarta kuchnia. Pomiędzy pokojem dziennym i kuchnią jest miejsce na stół jadalniany przy którym będzie można spożywać posiłki w rodzinnym gronie. W centralnym punkcie części dziennej architekt umiejscowił nastrojowy kominek, który będzie się ładnie prezentował a w chłodniejsze dni nada przyjemnego ciepła. „Dom przy Przyjemnej 4 bis” to projekt skierowany do 2-4 osobowej rodziny. Klasyczne rozwiązania sprawiają, że ładnie wkomponuje się w każdą działkę. Firma budowlana New-House podejmie się kompleksowej realizacji tego projektu.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Ariel 2
Wyświetl cenę
107m2
parterowy
E-112
Wyświetl cenę
123m2
parterowy
Pelikan V
Wyświetl cenę
100m2
parterowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000